banner461
banner195

MHP Nevşehir in Parlayan Yüzü...

Muhtemel aday adayları arasında gösterilen Av. Fazlı Koç bir önceki Yerel seçimlerde parti için çalışmalarını göstermiş partisi ve Nevşehir için yapmış olduğu faydalı işleri gene önümüzdeki genel seçimlerde ortaya koyacağını göstermektedir.

 MHP Nevşehir in Parlayan Yüzü...
04 Şubat 2015 Çarşamba 18:42

banner143
banner134

Muhtemel aday adayları arasında gösterilen Av. Fazlı Koç bir önceki Yerel seçimlerde parti için çalışmalarını göstermiş partisi ve Nevşehir için yapmış olduğu faydalı işleri gene önümüzdeki genel seçimlerde ortaya koyacağını göstermektedir.

Diğer aday adaylarından farklı olarak parti içi çalışmalarından hariç köy köy mahalle mahalle gezerek çalışmalarına aralıksız olarak  şuan devam etmektedir.

Amacı kendi adaylığından daha çok parti için ve inandığı ülküsü için faaliyetlerine devam etmektedir.

Nevşehir kamuoyunda Son yerel seçimde maddi ve manevi partisine verdiği desteği önümüzdeki genel seçimde de yerine getirecek neferlerden biri olarak gösterilmektedir.

Nevşehir in tanınan sevilen  ve saygın simalarından  Av. Fazlı Koç, şimdiye kadar yaptıklarıyla Nevşehirli hemşerilerine her zaman için destek olacağı aşikar olarak görünmektedir. Nevşehir siyasetinin yeni ve parlak ismi olan Av. Fazlı Koç bir çok projeleriyle Nevşehir de çalışmalarına devam edeceği gözükmektedir.

Nevşehir in genç ve dinamik siyasetçilere ihtiyacı olduğu yeni fikirlere yeni görüş açılarına bakış açılarına ihtiyacı olduğu dönemde siyasete atılan Av. Fazlı Koç siyaseti düşünen genç aday adaylarına da örnek teşkil etmektedir.

Olası aday adaylığı halinde Nevşehir in bir kazanım daha elde edeceği ise aşikardır.

Nevşehir in Gülşehir ilçesinin Yakatarla köyü doğumlu olan Av. Fazlı Koç,  6 yaşına kadar köyünde yaşamış, öğrencilik hayatı boyunca çiftçilikle uğraşmış eğitiminden sonra meslek hayatına Nevşehir de devam etmiş olup iş çevreleri sanayi erbaplarıyla değişik potansiyellerdeki iş çevreleriyle irtibat içinde olmuş onların sorunlarını tahlil edebilme yeteniğine haiz olarak Nevşehir sorunlarını en iyi şekilde bilen ve sorunlara çözüm üretebilecek gibi gözükmektedir.

Genel seçim sürecine yaklaştığımız şu günlerde Nevşehir kamuoyunda ismi sıkça telaffuz edilen Av. Fazlı Koç un kamuoyundaki bu yükselen sese nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halktan birisi - 3 yıl önce
nevşehirde mhp milletvekili sıralamasının mustafa ugur, mehmet varol, fazlı koç şeklinde olacağını düşünüyorum. fazlı kardeşim genç çalışkan birisi tebrik ederim
Avatar
onur - 3 yıl önce
fazlı koç gerçekten parti için çok çalışan biri .keşke her mhp li fazlı koç kadar çalışsa
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
sayın av. fazlı koç beyin duruşuyla kariyeriyle 1. sıra milletvekili adayı olmayı hak ediyor...
Avatar
ersin avdatek - 3 yıl önce
fazlı koç parti için çok çalışan biridir ben bunu yılardır gördüm umarım bizimde desteğimiz ve nevşehir halkının da desteğiyle milletvekili seçilir
Avatar
ooo - 3 yıl önce
tam adamı:)
Avatar
ÇİÇEK - 3 yıl önce
son zamanlarda aldigim en güzel haber rabbi̇m yolunuzu açik etsi̇n..
Avatar
olumsuz - 3 yıl önce
yorum olumsuz oldumu düşmüyo fib haber
Avatar
urguplu - 3 yıl önce
fazlı koc mhp den 1. sırayı fazlasıyla hakediyor bence 1. sıra oldugu takdirde millet vekilligi garantidir