banner461
banner195

Milli akademisyenler harekete geçtiler! YÖK Göreve ....

Devleti katliam yapmakla suçlayan 1100 akademisyene karşı Milli akademisyenler bildiri yayınlayarak operasyonlara destek için imza topluyor.

Milli akademisyenler harekete geçtiler! YÖK Göreve ....
13 Ocak 2016 Çarşamba 00:21

banner143
banner134
PKK yanlısı hocalara karşı harekete geçtiler!

turkiyeicinakademisyenler.com
 
internet sitesi üzerinden bildiri yayınlayan 'Milli' akademisyenler PKK yanlısı bildiriye imza atanlara sert tepki göstererek "Bu Ülkenin Akademisyenleri Olarak Devletimizin ve Milletimizin Yanındayız!" mesajı verdi.

DAĞDAKİLERİN KURŞUNLARINDAN DAHA TEHLİKELİ

Yayınlanan bildire "Kırk yıla yakın bir süredir kalleş ve alçak PKK terörünü yaşayan ülkemiz, maalesef sadece bu menfur örgütün kurşunlarına maruz kalmamış, bu ülkenin bilimsel ve teknolojik gelişmesine katkıda bulunması amacıyla kendi bağrında yetiştirdiği sözde akademisyenler tarafından da saldırıya uğramıştır. Onların şu anki tavır ve ifadeleri, dağdaki eşkıyanın kurşunlarından daha tehlikeli ve daha alçakçadır. Bu güruhun Türkiye Cumhuriyeti’nden talep ettikleri sözde barışın arkasında yatan hendek siyasetinin tek bir amacının olduğunu akıl ve vicdan sahibi herkes gibi biz de biliyoruz. İnanıyoruz ki, akademik ve insani her türlü hassasiyet ve gerçekten mahrum olan bu bildirinin tek bir amacı vardır: Terörle mücadeleyi akamete uğratmak ve güvenlik güçlerimizin moralini bozmak…" ifadelerine yer verildi.

Bölgede görev yapan polis ve askerlere destek mesajı veren bildiri kısa süre içerisinde yüzlerce akademisyen tarafından imzalandı.
Bu isimler içinde Nevşehir HBV Üniversitemizden de bu isimler yer aldı;

Prof. Dr. Abdullah Şengül, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Nevşehir
Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Nevşehir HBV Üniversitesi, Nevşehir
Doç. Dr. Sefa Bardakcı, Nevşehir HBV Üniv., Nevşehir

BİLDİRİYE DESTEK VEREN AKADEMİSYENLERİN LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN...

Kaynak : Haber7

Öte yandan YÖK biran önce 1100 sözde akademisyenler için harekete geçmeye davet ediyoruz.Biran önce bu 1100 zevatlar için yargı önünde ihanetten yargılanmalıdır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.