banner461
banner195

Mustafa Körükcü AK Parti'den Milletvekili Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Avanos Belediyesi eski başkanı Mustafa Körükcü, AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Mustafa Körükcü AK Parti'den Milletvekili Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı
13 Şubat 2015 Cuma 23:18

banner143
banner134

 Mustafa Körükcü AK Parti'den Milletvekili için Aday Adaylık Resmi Başvurusunu Yaptı.


2015 genel seçimleri öncesinde Nevşehir'de AK Parti'den bugün resmi milletvekili aday adaylığı başvurusu Avanos önceki Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü tarafından yapıldı. AK Parti Nevşehir İl Başkanlığında başvuru dilekçesini AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver'e teslim eden Körükcü, "Cumhurbaşkanımızın vizyonu, Başbakanımızın yeni Türkiye hedefleri çerçevesinde 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak amacı ile şuan teşkilata gelmiş bulunmaktayız.

Birçok yeniliği ve değişikliği getiren AK Parti bu değişimi 2015'deki genel seçimlerden sonrada devam ettireceğini tüm kalbimle inanıyorum. 2015 seçimleri Türkiye de üç önemli unsurun başlangıcını yapacağını ve bunun devamını sağlayacağını düşünüyorum. Bunlardan birincisi Türkiye'nin gerçek manada milleti tarafından ve onun vekilleri tarafından daha sonra referandum gerekirse milletin onayı ile olacak sivil bir anayasa.

İkincisi Cumhurbaşkanımızın başkanlığında başlattığı eve devam eden en önemli sorunları arasında yer alan çözüm süreci ve devamı olacak.

3 hedef de paralel yapı ile mücadele olacaktır. Bu anlamda 2015 seçimleri Türkiye'nin en önemli virajlarından biri olacak. 2015 seçimlerinde hizmet edecek başta başkanımız Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti ekibine, onlarla birlikte hareket edecek ilçe teşkilatlarımıza Allah yardımcıları olmasını diliyorum" dedi.

Resmi başvuruyu yapan Körükcü, kendisinden sonra aday adaylık başvurusu yapacaklara da başarılar diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KAPADOKYANIN DEĞERİ - 3 yıl önce
başkanim seni̇ mi̇lletveki̇li̇ olarak görmek ve sayin cumhurbaşkanimizin vi̇zyonu başbakanimizin hedefleri̇ i̇le avanos ve nevşehi̇ri̇ en i̇leri̇ sevi̇yede götüreceği̇ne i̇nanarak sana sonsuz destekleri̇mi̇zi̇ bi̇ldi̇ri̇r yolun bahtin açik olsun hayirli olsun
Avatar
Adam Gibi Adam - 3 yıl önce
adam gibi adam dr mustafa körükçü sonuna kadar arkandayiz sayin vekilim allah yar ve yardimcin olsun başarilar
Avatar
abuk sabuk birisi - 3 yıl önce
en başarılı belediye başkanıydı avanosu cennet yaptı yemedi içmedi adaletli birisi
Avatar
halk - 3 yıl önce
avanosta çalışmalar yaptı güzelleştirdi ama halka halk gbi davranmadı makam mevki kalıcı sandı makam mevki yapan da allah o mevki̇den alikoyanda.. bu hirsla bi̇yere varılmaz.allah senden ve senin gibilerden bizi mahrum etsin inşallahh..
Avatar
serdar - 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun başkan yolun açik olsun başarilar dileriz.
Avatar
Nevşehirli - 3 yıl önce
Belediye baskanligini kazanamayan birisinin milletvekili adayi olmasi ne kadar mantikli ki?
Avatar
AVANOSUN HALKI GEÇMİŞİ MUMLA ARIYOR - 3 yıl önce
avanos 2004 avanos2014 avanos 2019 berabar bakalim...
Avatar
halk denen halk düşmanına ithafen - 3 yıl önce
avanosu güzelleştirdi daha ne istiyorsunuz, hiçbir zaman hırs yada kötü bir davranışı olmadı büyük insanın,tek yaptığı dürüst adaletli açık sözlü yalaka olmaması,sizler partizan komünistsiniz,halk düşmanı sizlersiniz, milletin faydasına olan herşeye karşısınız, anarşist ruhlu insanlar.