banner461
banner195

Mutlu : Birileri Profesör Olabilir

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı, Yönetimi ve dernek üyeleri düzenledikleri basın toplantısında Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Ak Parti Genel Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladılar.

Mutlu : Birileri Profesör Olabilir
08 Ağustos 2014 Cuma 16:09

banner143
banner134

 Erdoğan’a Destek Vereceklerini Açıklayan Başkan Mutlu

Birileri Profesör Olabilir…”

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı, Yönetimi ve dernek üyeleri düzenledikleri basın toplantısında Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Ak Parti Genel Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladılar.

Dernek Başkanı Erol Mutlu, 3 adayın yarışacağı Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldıklarını dile getirirken, birilerinin Profesör olmasının Cumhurbaşkanlığı makamının gereksinimlerine cevap vermesi anlamına gelmediğini dile getirdi.

Mutlu, “10 Ağustos tarihinde Cumhurbaşkanlığı seçimimiz var. Halkımız ilk kez kendisi Cumhurbaşkanını seçecek. Adaylar arasından Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldık. Cumhurbaşkanlığı makamı dünyanın bütün sorunlarına hakim olması gerek. Birileri Profesör olabilir ama tüm dünyanın ve ülkemizin sorunlarına hakim olması gerek” dedi.

Dernek Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’da açıklamasında; “ 76 Milyon insanımızı sandıklara gidip oy vermeye çağırıyorum. Zahmet edipte oy vermez isek bu konuda konuşmaya hakkımızda olmaz. Dernek olarak bize sahip çıkan, bize kucak açan Ak Kadrolara destek vereceğimizi buradan gönül huzuru içerisinde ifade ediyorum” şeklinde konuştu. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SIRAYA GEÇİN - 4 yıl önce
bi siz eksiktiniz. öyle kaynak yapmak yok arkadaş,yalakalikta kuyruk var siraya geçin.