banner461
banner195

NESİAD’da İş adamları İş İnsanları oldu

Nevşehir Sanayici ve İş Adamları Derneği, 21.11.18 tarihinde dernek binasında Olağan Üstü Genel Kurul yaparak yeni bir tüzük ve yönetim kurulu oluşturdular.

NESİAD’da İş adamları İş İnsanları oldu
22 Kasım 2018 Perşembe 10:42

banner143
banner134

Sivil toplum kuruluşlarında cinsiyet eşitliğine dikkati çekmek ve ayrımcı dil kullanılmasının önüne geçmek, Nevşehirli iş kadınlarının da aktif olarak çalışmalarını desteklemek ve beraber çalışmak için ünvanların "iş insanları" olarak değiştirilmesi yönünde bir dönüşümü destekleyen NESİAD, tüzük çalışmalarını tamamladı. Derneğin adı "NESİAD" markası korunarak "Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği" olarak değiştirildi.

Aynı zamanda Yönetim kurulu sayısı 7’den 11 e yükseltilerek, kurullar daha da güçlendirildi. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşmaktadır;

mustafa ertaş, mehmet kahraman, arif öbekli, mehmet samet kafalı, abdullah kahveci, muhammed feyzi aygün, selim daldiken, hamdi dinler, selman türkdönmez, fatih altuntakan, yüksel gizligider yönetim kurulu yedek üyeler; durmuş ertuğrul, hurşit şimşek, muhammet yiğit, yılmaz burak özaltın, fatih babaoğlu, ömer özaltın, hamdi tüfekçi, yasin ince,

türker güney, kadir pınarbaşı, yaşar ramazan köybaşı denetim kurulu üyeleri rıdvan batuhan arslan, tolga kadıoğlu, turgay ince denetim kurulu yedek üyeler cem küsmez, fatih doğan, veli kopartan.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.