banner461
banner195

NEVGEDER; ''Milli İradeye Sahip Çıkıyoruz''

Milletin huzuruna, barışına, ülkenin yükselişine, istikrarına ve güvenliğine kasteden bu kalkışma hareket girişimini esefle kınıyoruz.

NEVGEDER; ''Milli İradeye Sahip Çıkıyoruz''
16 Temmuz 2016 Cumartesi 16:55

banner143
banner134
Milletimizi birlik ve beraberliğe, kalbi birliğe, duaya ve sükûnetle dik durmaya davet ediyoruz. Özellikle ülkemizin terörle mücadelede sona gelmekte olduğu ve belli bir mesafe aldığı, ülkemizin liderlik rollerini gerçekleştirmeye başladığı, her yönden önemli gelişmelerin ve atılımların gerçekleştiği ve ayağa kalkmaya başladığımız bu dönemde oynanan oyunu ve oyunları görmek gerekir.  Ülkemizin bütün kamu kurum ve kuruluşları, eğitimcileri, sivil toplum kuruluşları, medya ve sağduyulu halkımız ile birlikte oynanan oyunun farkındayız.
Bunun için MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKIYORUZ. Bu alçakça oyunu nefretle KINIYORUZ.
    Milli irade şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Ailelerine     sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.
Rabbimizin şu ayetini hatırlatıyoruz.
   Allah’a ve Resûl’üne itaat edin ve birbirinizle çekişmeyin. Sonra gevşersiniz ve gücünüz,    devletiniz elden gider. Sabırlı olun. Çünkü Allah sabredenlerle beraberdir. (Enfâl Suresi, 46)
NEVGEDER YÖNETİM KURULU

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.