banner461
banner195

Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sarıdogan'dan, Salaş'a Veda Ziyareti

Nevşehir Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı iken Ankara Hakimliği'ne tayini çıkan Sabahattin Saridogan, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'a veda ziyaretinde bulundu.

Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sarıdogan'dan, Salaş'a Veda Ziyareti
22 Haziran 2016 Çarşamba 15:57

banner143
banner134
Nevşehir Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı iken, Ankara Hakimliği'ne tayini çıkan Sabahattin Saridogan, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'a veda ziyaretinde bulundu.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüşen Saridogan, Nevşehir’de görev yaptığı dönem boyunca Borsa'yla iyi bir diyalog içerisinde bulunduklarını belirtti. Sarıdoğan, bu diyaloğun gelişmesindeki çabasından dolayı Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a da teşekkür etti.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş da, Sabahattin Saridogan'a olumlu düşünceleri için teşekkür ederek atandığı yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Borsası Başkanı Salaş, günün anısına Nevşehir Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı iken, Ankara Hakimliği'ne tayini çıkan Sabahattin Saridogan'a Nevşehir Ticaret Borsası amblemi bulunan çini tabak hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.