banner461
banner195

Nevşehir AK Parti'den Kemal Ay'a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver ve İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına göreve getirilen Kemal Ay ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nevşehir AK Parti'den Kemal Ay'a Hayırlı Olsun Ziyareti
25 Mart 2016 Cuma 19:03

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver ve İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver ve İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, 20 Mart Pazar günü yapılan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 62. olağan genel kurulunda üyelerin oylarıyla tekrar başkanlığa getirilerek üst üste beşinci kez Başkan seçilen Kemal Ay ve Yeni Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Kemal Ay, AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver ve İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve yanındaki heyete ziyaretleri ve güzel temenniler için teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.