banner461
banner195

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi Mazlum Kardeşlerinin Yanında

Suriye'de ateş çemberi içinde açlık, yoksulluk ve sefaletle çalışan masum ve mağdur kardeşlerimize desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Nevşehir halkımız şimdide mağdur Suriyeli ve Suriyeli Türkmen kardeşlerimize desteklerini gönderiyor.

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi Mazlum Kardeşlerinin Yanında
02 Aralık 2015 Çarşamba 14:39

banner143
banner134
Suriye'de ateş çemberi içinde açlık, yoksulluk ve sefaletle çalışan masum ve mağdur kardeşlerimize desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Nevşehir halkımız şimdide mağdur Suriyeli ve Suriyeli Türkmen kardeşlerimize desteklerini gönderiyor. Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi gönüllü öğretmen ve öğrencilerin başlattığı yardım kampanyasıyla kardeşlerimize yapacağımız küçük bir yardım ile kardeşlerimizin dertlerine ve çektikleri zorluklara yardım edilmeye çalışılıyor.

 
Suriye'de bir ekmek fiyatının 17 TL olduğu bölgelere un yardımı kampanyasıyla ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yapacağınız küçücük bir yardım yapmak için Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde değerli öğretmen ve öğrencilerin hazırladığı"Suriye'de acil una ihtiyaç var "slagonlu standtlara siz değerli Nevşehir halkını 1 ekmeğe vesile olmak istiyorsanız desteklerinizi bekliyoruz. Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde" Acil Una İhtiyaç Var"standı 11 Aralık 2015'e kadar sizleri bekliyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.