banner461
banner195

Nevşehir Barosundan Çifte Kınama

Nevşehir Baro Başkanı Av. Necmi Öncül, hem Diyarbakır Çınar ilçesindeki terör saldırısını, hem de son günlerde kamuoyunu meşgul eden Aydınlar Bildirisini kınadıklarını açıkladı.

Nevşehir Barosundan Çifte Kınama
15 Ocak 2016 Cuma 12:18

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Baro Başkanı Av. Necmi Öncül, hem Diyarbakır Çınar ilçesindeki terör saldırısını, hem de son günlerde kamuoyunu meşgul eden Aydınlar Bildirisini kınadıklarını açıkladı.

Baro Başkanı Öncül, “Diyarbakır ili Çınar ilçesinde meydana gelen terör saldırısı sebebi ile, şehit olan polislerimize ve ölen vatandaşlarımıza, Allah’dan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Terörün arttığı ve ülkemizin en önemli sorunu haline geldiği şu günlerde, devletimize sahip çıkmak, teröre karşı durmak bütün vatandaşlarımızın asli görevidir. Geçtiğimiz günlerde, Aydınlar bildirisi adı altında bir kısım akademik çevrenin açıklamada bulunması, Devletimizin yapmış olduğu terörle mücadeleyi eleştirmesi, buna karşın teröre ilişkin herhangi bir eleştiri yapmaması üzüntü vericidir. Açıklamanın taraflı olduğu da açıkça ortadadır. Aydınlar bildirisi adı altında yapılan açıklamayı kınadığımızı bildirmekteyiz. Devletimizi yıkmaya çalışan, ülkemizi yaşanmaz bir yer haline getirmeye çalışan, her türlü teröre karşı olduğumuzu belirtmekte, milli birlik ve beraberliği ve can güvenliğini sağlamaya çalışan asker ve polisimizin her zaman yanında olduğumuzu açıklamaktayız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.