banner461
banner195

Nevşehir Belediyesinden Tam Destek...

Bal ligi temsilcimiz Nevşehirspor GK kurduğu güçlü kadrosuyla camiada Şampiyonluk için büyük umut verirken Son Ziraat Türkiye kupası 1.Tur müsabakasında 3.Lig temsilcisi Sivas 4 Eylül Belediyespor maçında sergilenen futbol alına sonuç ve kupada gelen tur sonucu camida büyük mutluluk yaşanıyor.

Nevşehir Belediyesinden Tam Destek...
14 Eylül 2013 Cumartesi 14:11

banner143
Nevşehirspor Ziraat Türkiye Kupasında Tur Atladı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir e ve Bu Büyük Taraftara Şampiyonluk Yakışır...

Kupa maçında tur atlanmış olması,Futbolcuların gösterdiği performans,Protokol trübünü başta Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver olmak üzere Siyasi Bürokrat ve İş Dünyası ve STK larca doldurulmuş olması camia genelinde Bu takımın ardından gidiir intibası ile takıma Yönetime ve Teknik ekibe duyulan büyük güven bu maç 3 puanlık değildi ama Kupa maçının takıma 4 Dörtlük bir getirisi oldu şeklinde yorumlanıyor...

Kupada oynanan güzel ve ısırgan futbol inanaç kazanma azmi ile adeta Sahada formalarını terleten futbolcular ve kulübesi yönetimi ile bizler inandık sizde inanın söylemiyle Kentimizin profosyonel lig özleminin bu yıl topyekün birlik beraberlik içerisinde tek yumruk olup 3.lige taşınacağı sinyalleri verildi..

Ünver 'den Tam Destek...

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver in Nevşehirspora Tam desteğide sürüyor.Bu destek camiada Nevşehir de büyük sevinç yaşattı.İlk olarak 200 Milyralık destekten sonra kupa maçında futbolculara 1.00 Tl lik Primi ile maçta protokol trübünündekiyerine almasıda oludukça camiyı sevindirdi..

Bir Teşekkür de Nevşehirspor Yönetimine...
Özellikle Cantekin Ailesi olarak şehrin tanıtımı gençliğin spora teşviği anlamında büyük boşluğu olarak gösterilen Profosyonel ligllerde özlenen Nevşehirspor oluşturulmasında maddi manevi büyük emeği geçen Cantekin Ailesine ve tüm Yönetim Kurulu üyelerine teker teker özel teşekkür ediyoruz...

Öte yandan yıllardır bu konuda büyük eleştiri toplayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile Nevşehirspor camiası barıştı.Şehri temsil eden bir takımın yanında o şehrin Siyasetçileri seçilmiş ve atanmışları ilçe belde köy Yerel Yöneticileri başta Belediye Başkanı olarak o trübünde olmasıda ayrı bir mutluluk ve özlenen tabloydu.Maç boyunca taraftarların toplu halde Ünver lehine tezahuratları da bunun apaçık göstergesiydi...


İnşallah bir daha ki maçtan itibaren Bütün Siyasi Parti yöneticilerini, bütün Oda Başkanlarını Bürokratları ve Valimiz,Milletvekillerimizide maçlarda görürüz...

Bu yıl Nevşehir i temsil eden Nevşehirspor Şampiyonluk için sağladığı büyük İnancı ona olan güveni ve şehri idare edenlerin tam desteklerini arkasına alarak bir tarih yazaıp özlenen beklenen Profosyonel lige tekrardan taşıyacaktır.

İşte tüm bu tabloda Nevşehirspor GK yönetimi Kulübün Resmi Sayfasından Kulübe destekleri ve maçta yerini alması hasebiyle Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver e Teşekkür açıklaması yaptı.

İşte O Basın Açıklaması... NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN. HASAN ÜNVERDEN BİR DESTEK DAHA...
 
TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM.
NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN. HASAN ÜNVERDEN BİR DESTEK DAHA...
BAL TEMSİLCİMİZ NEVŞEHİRSPOR G.K. ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINDA TFF. 3 LİGİN İDDİALI TAKIMLARINDAN SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPORU 2-1 YENİP 1. TURU GEÇEREK BÜYÜK BAŞARI SAĞLADI VE 2. TURDA Kİ RAKİBİNİ BEKLEMEYE BAŞLADI.
 
 
OYNANAN MÜSABAKA ÖNCESİNDE NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. HASAN ÜNVER NEVŞEHİRSPORUMUZA DAHA ÖNCE YAPMIŞ OLDUĞU 200.000-TL DESTEKDEN SONRA SOYUNMA ODASINA GİREREK TAKIMA BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNUP KAZANMALARI HALİNDE KİŞİ BAŞI 1000-TL TOPLAMDA 20.000-TL PRİM AÇIKLAMIŞTIR.
 
 
MÜSABAKAYI UZATMALAR DAHİL 120 DK İZLEYEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. HASAN ÜNVER MAÇIN SON DÜDÜĞÜ SONRASI SAHA İÇERİSİNE İNEREK TÜM FUTBOLCULARI GALİBİYETTEN DOLAYI TEBRİK ETMİŞ VE MAÇ ÖNCESİ AÇIKLADIĞI PRİMİN ÖDEMESİNİ SAĞLAMIŞTIR.
 
 
BİZDE NEVŞEHİRSPORUMUZA VERMİŞ OLDUĞU DESTEKLERDEN DOLAYI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.
 
 
NEVŞEHİRSPOR G.K. YÖNETİMİ ADINA
BAŞKAN NECMİ CANTEKİN

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
şaşırdım şimdi allah allah sayın başkanın başına saksı düştü desem saksıyla bu hale gelemez eski hastane kazılırken ordan çıkarılan kayalardan biri düştü ellam haaa çok pardon seçim taşı düşmüştür ahhh ahhhh
Avatar
alper - 5 yıl önce
top bahane koalisyon şahane anlayan anladı..
Avatar
eskili - 5 yıl önce @TARAFTAR
sayın taraftar ben bu memleketim çoçuğuyum ben tarafsız bakarım bu memleketin parsını çar çur eder bunlar yerler anlamıyonmu.boşa giden paraya acıyom.boş boş tafartarlık olmaz.seçim var seçim yada yeni yerler iamara açılacak..
Avatar
eskili - 5 yıl önce
300bin tlyi nevşehir spora harcayıncaya kadar belediyeye bi belden kırma kanal kazı alsaydınız keşke.kiralık kanal kazacı kullanıyo belediye..
Avatar
TARAFTAR - 5 yıl önce @Nevşehirli
sen nasil memleket çoçuğusun kardeşi̇m
başkan geli̇yor i̇lgeli̇ni̇yor suç, gelmiyor
suç böyle şehir sevdalısı olunmaz.
senin neyine zarar verdi yoksa senmi
adaysın.destek olalım şehir kazansın.
Avatar
eskili - 5 yıl önce
ye kürküm ye..
Avatar
eskili-bekdik-cumhuriyet - 5 yıl önce
sayın fib. habar yorumlarımın hiç biri çıkmadı valla gider başka kanalda köşe yazarlığı yaparım haa..))bak size bi şey söyleyim ilk fotoda ne görüyonuz bence bunlarda maç sevgisi olurmu yav bunların derdi başka seçim var ballaı muz var.et tava var ye yavrum ye var..bunlardan bi apartman olmaz...)))
Avatar
murat ulutaş - 5 yıl önce
hasan paşa kususra bakma hi te inandırıcı değilsin.seçim yaklaşıyor, herhalde(!) bu kurnazlıkları sana rıtvan köybaşımı öğretti. seçim yatırımı her halde olsa gerek. neyse parola ney di.
h e r ş e y n i ğ d e (!) i ç i n.?