banner461
banner195

Nevşehir de Kutlu Doğum Haftası İçin İstişare Toplantısı

Nevşehir İl Müftülüğü Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri öncesinde ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin de katılacağı bir istişare toplantısı düzenliyor.

Nevşehir de  Kutlu Doğum Haftası İçin İstişare Toplantısı
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:31

banner143
banner134

 Kutlu Doğum Haftası İçin İstişare Toplantısı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğü Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri öncesinde ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin de katılacağı bir istişare toplantısı düzenliyor.

14-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Tüm ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle fikir alışverişinde bulunulacağı belirtilen yemekli toplantı 07 Nisan 2014 Pazartesi günü Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Topuzluhan Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecek.

Kuranı Kerim tilaveti ile başlayacak olan istişare toplantısında sinevizyon gösterisi, STK Temsilcilerinin Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri üzerine görüşlerinin yer aldığı konuşmalar yapılacak.

İl Müftüsü Yakup Öztürk, “14-20 Nisan 2014 Tarihleri arasında kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla değerli fikirlerinizden yararlanmak amacıyla yapılacak istişare toplantısında ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşları temsilcilerini düzenlediğimiz toplantıya katılmaya davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.