banner461
banner195

Nevşehir de Milli Eğitim Müdürünün Olmaması Bir Eksiklik

ğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, ilimizde halen il milli eğitim müdürlüğünün vekaleten atanmış bir isim tarafından idare edilmesinin eksiklik olduğunu ve en kısa sürede bu eksikliğin giderilmesi gerektiğini dile getirdi.

Nevşehir de Milli Eğitim Müdürünün Olmaması Bir Eksiklik
18 Aralık 2013 Çarşamba 10:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, ilimizde halen il milli eğitim müdürlüğünün vekaleten atanmış bir isim tarafından idare edilmesinin eksiklik olduğunu ve en kısa sürede bu eksikliğin giderilmesi gerektiğini dile getirdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde rutin işlerin yürüdüğünü ancak ilimiz eğitimine yönelik yatırımların planlanmasında ilimizde asaleten atanmış bir il müdürünün daha etkin bir çalışma ortaya koyabileceğini söyleyen Eğitim-Bir’sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, yeni yıla ilimizin atanmış bir il müdürüyle girmesini beklediklerini ifade etti.

Özdemir, “Eğitim camiası oldukça geniş bir kitle. Ve ülkemizin eğitim konusunda çözmesi gereken sorunları var. Bu sorunların tüm eğitim camiasının el birliği ile yaparak çözülebileceğine inanıyorum. İlimize bir il milli eğitim müdürünün atanacağı bildiriliyor. Ama birkaç aydır henüz milli eğitim müdürlüğü makamına gelip oturan olmadı. Elbette ilimizde eğitim konusunda rutin işlerin yürütülmesi konusunda herhangi bir problemin olmadığı ortada. Ancak ilimizin eğitim konusunda geleceğinin planlanması ve ileriye yönelik eğitim yatırımlarının ele alınması konusunda il milli eğitim müdürlüğü makamının vekaleten değil de asaleten atanmış bir müdürle devam ettirilmesi gerekiyor. İlimize henüz bir il milli eğitim müdürünün atanmamış olmasını tabi ki bir eksiklik olarak görüyoruz. Ve en kısa zamanda bu eksikliğin giderilmesini tüm eğitim camiası gibi bizlerde bekliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hacı osman - 4 yıl önce
sendika her sorunu halletmiş gibi konuşuyor.nevşehirde daha önce müdür vardı da ne yaptı? osman balak, herkes okey oynarken canını dişine takmış çalışıyor.kendine zaman ayıramıyor.asaleti de hak ediyor.osman bey bu yıl eğitimde patlama bekliyoruz slm.
Avatar
Hüseyin - 4 yıl önce
ne kıymetli bir adammış, bir yerde kendisi milli eğitim müdürü bir başka yerde yani nevşehir de şapkası milli eğitim müdürlüğü yapıyor. yazık bu vekillere ve bu ili yönettiğini sananlara.
Avatar
EĞİTİMCİ - 4 yıl önce
mustafa hocam belediye başkani secimleri ile uğraşacağina eğitimle ilgilensen daha iyi olurdu benli yi aday yapmak icin harcadiğin zamani birazda eğitime ayir asil görevini yap
Avatar
canısı - 4 yıl önce @hacı osman
osman balak çardakdak köyünde okul müdürümüzdü kendisi
Avatar
canısı - 4 yıl önce
bizim çocuklarımız 100.yıl okuluna gdiyor durmadan para istyorlar ,okul sıralarına varancaz parsasını biz veriyoruz kayıt parası 100tl verdik bu durumdan çok ama çok rahatsısız.burdan milli egitim bakanına sesimi duyurmak istyorum herseye para istyolar çocuklarımız böylemi okutalim sanki özel okul bide devlet okulu diyolar
Avatar
ila - 4 yıl önce @Hüseyin
he valla doğru diyisen. bazılrını anası kıymetli doğuriyir.