banner461
banner195

Nevşehir de Okullarda Bahçe Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Nevşehir Belediyesi tarafından okul bahçelerinin düzenlenmesine yönelik çalışmalar aralıksız sürüyor.

Nevşehir de Okullarda Bahçe Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
13 Kasım 2013 Çarşamba 23:13

banner143
banner134

 OKULLARDA BAHÇE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 Nevşehir Belediyesi tarafından    okul bahçelerinin düzenlenmesine yönelik çalışmalar aralıksız sürüyor. Eğitimin kalitesinin de artmasında önemli bir güç olarak değerlendirilen eğitim kurumlarının fiziki alanlarının modernizasyonu ve günün gereklerine göre yapılandırılmasına yönelik çalışmalar Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ,şehir merkezindeki ilkokul,ortaokul,lise ve dengi okullarda yoğun olarak sürüyor.

Bu çerçevede Anadolu Öğretmen Lisesi’nin bahçesinin düzenlemesi devam ederken,2000 Evler Mahallesi’ndeki Anadolu Lisesi ile Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki Yeni TOKİ bloklarında bulunan 30 Ağustos İlkokulu ve İstiklal Ortaokulunun bahçe düzenlemeleri de sona erdi.

Nevşehir Belediyesinin ilk olarak 2004 yılında başlattığı ve daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülke genelinde geçen yıl yaygınlaştırılmaya özel bir önem verdiği ‘Okullar Hayat Olsun” projesinin de gereklerine uygun bir yapı içerisinde sürdürülen ,okul çevre ve bahçelerinin düzenlenmesine yönelik çalışmalar şehir merkezindeki bazı okullarda da  gerçekleştirilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Ali'nin Oğlu - 5 yıl önce
seçimler keşke daha kısa sürede yapılsa da yollarımız bellerimiz düzelse. türkiye inşaat alanına döndü. ne mübarek şey bu seçim dönemi.