banner461
banner195

Nevşehir de Sağlık İçin Hareket Edelim Yürüyüşü Yapıldı

Nevşehir’de sağlık çalışanları tarafından fiziksel aktivitenin önemini vurgulamak için, "Sağlık için hareket edelim" sloganı ile yürüyüş düzenlendi.

Nevşehir de Sağlık İçin Hareket Edelim Yürüyüşü Yapıldı
24 Eylül 2013 Salı 15:44

banner143
Nevşehir de Sağlık İçin Hareket Edelim Yürüyüşü
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir’de sağlık çalışanları tarafından fiziksel aktivitenin önemini vurgulamak için, "Sağlık için hareket edelim" sloganı ile yürüyüş düzenlendi.

Her yıl kutlanmakta olan, Halk Sağlığı Haftası etkinliklerinde bu yılın teması olarak belirlenen 'Sağlık için hareket edelim' konusu kapsamında toplumda, fiziksel aktivitenin sağlık üzerine etkileri konusunda farkındalığı arttırmak amacı ile gerçekleştirilen yürüyüşe Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim ÜNLÜBAY, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut AYDIN, Şube Müdürleri, Dr.İ.Ş.A.Nevşehir Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Dr.Hakan SERÇE, Başhekim Op.Dr.Ömer ANLAR,  ile İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, 112 Komuta Kontrol Merkezi ve Devlet Hastanesi çalışanları katıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü önünden başlayan yürüyüş Beğendik Alışveriş Merkezi önünden tekrar İl Sağlık Müdürlüğü’ne tekrar dönülerek yaklaşık 1 saatte tamamlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.