banner461
banner195

Nevşehir ‘de Sıcak Asfalt Uygulaması İçin Alt Yapı Çalışmaları Başlatıldı

Nevşehir ‘de Sıcak Asfalt Uygulaması İçin Alt Yapı Çalışmaları Başlatıldı

Nevşehir ‘de Sıcak Asfalt Uygulaması İçin Alt Yapı Çalışmaları Başlatıldı
26 Eylül 2016 Pazartesi 10:20

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından şehir merkezindeki ana yolların sıcak asfalt kaplanması çalışmaları kapsamında, yollardaki kilitli parke taşlarının sökümüne  başlandı. Bu kapsamda ilk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankası Kavşağına kadar olan Atatürk Bulvarı’nda, kilitli parke taşların sökülüyor.

 Nevşehir’de  şehir içi yolların ,  periyodik olarak sıcak asfalt ile kaplanmasına yönelik çalışmalar öncesinde ,  öncelikli olarak  kilitli parke taşların sökümü  yapılıyor.
Daha sonra şehir içi yollar,  içme suyu şebeke yenileme ve kaldırım düzenleme  çalışmalarıyla birlikte sıcak asfaltla kaplanacak.

Nevşehir Belediyesi’nin tüm hizmet birimlerinin adeta seferber edildiği bu çalışmalarla birlikte , şehir içi trafiğinin daha düzenli  bir şekilde sağlanmasın yanı sıra, şehir görüntü dokusunun da modern şehircilik gereklerine uygun bir hale getirilmesi hedefleniyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Flaş Flaş - 2 yıl önce
Nihayet
Avatar
Ali tümtüm - 2 yıl önce
Cam gibi yolun neyimi sokuyorsunuz bozuk olan yerleri yapsanız önce
Avatar
Süleyman - 2 yıl önce
Haberdd bahsrdilen yerler gayet güzel. Buraları bozup boş yere para harcanılacağına 2000 Evlerdeki bozuk yolları yapsınlar. 2000 Evlerde sağlam bir tane yol yok.
Avatar
buyuk - 2 yıl önce
Sahane olur