banner461
banner195

Nevşehir de Zehir Tacirlerine Geçit Yok

Geçtiğimiz günlerde okul yolunda bir kız öğrencinin taciz edilmesi olayının zanlısını kısa sürede yakalayan Avanos İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri bu defa da yol kontrolu sırasında dikkatli aramalar sonucu uyuşturucu tacirlerine darbe vurdu.

Nevşehir de  Zehir Tacirlerine Geçit Yok
29 Kasım 2013 Cuma 21:23

banner143
banner134

Avanos Jandarması Zehir Tacirlerine Geçit Vermedi...
Avanos İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri 29 Kasım gecesi saat 01.30 sıralarında Çalış mevkiinde rutin yol kontrol ve arama faaliyetleri esnasında Güneydoğudan gelmekte olan bir otobüsü durdurdu. Bir yolcunun içinde peynir bulunduğunu söylediği peynir bidonlarını arayan Jandarma ekipleri bidon içine gizlenmiş yaklaşık 5 kg esrar ele geçirdi. Jandarmadaki işlemleri tamamlanan peynir bidonu içine gizlenmiş uyuşturucunun sahibi R.T. Avanos ilçe Adliyesi'ne sevk edildi. R.T. mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 


 
Aynı gece yapılan denetimlerde bir başka otobüste bulunan N.A. adlı kişinin yanında ise 250 gr. Uyuşturucu madde ise narkotik köpeği tarafından bulundu. N.A. çıkarıldığı Avanos ilçe Adliyesi mahkemesince denetimli serbestlik şartıyla serbest bırakıldı.

Jandarmanın halkımızın huzur ve güvenliğini bozan suç ve suçlulukla mücadelesinin etkin ve kararlı bir şekilde sürdürülmesi vatandaşlarca da övgüye değer olarak nitelendirildi.

HABER: Avanos Gazetesi / Metin Yıldırım

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.