banner461
banner195

Nevşehir Dersiad’dan İl Müdürü Murat Demir’e Ziyaret

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ercan CİVELEK Ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR’i makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Dersiad’dan İl Müdürü Murat Demir’e  Ziyaret
13 Ekim 2016 Perşembe 16:13

banner143
banner134
Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ercan CİVELEK Ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR’i makamında ziyaret ettiler. DERSİAD’ın ilimizde gerçekleştirdiği etkinlikler ile yaptığı faaliyetler hakkında Sayın Murat Demir´e bilgi vererek görevinde başarılar diledi.DERSİAD Başkanı ve üyeleri ilimiz eğitim ve öğretimine katkı sağlayacaklarından ümitli olduklarını bu konuda gerekli desteğin verileceğini dile getirdiler.
       Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu ülkenin sizler gibi vatanına ve milletine aşık iş adamlarına ihtiyacının olduğunu ve geçmişte yaşanan ihanet olaylarının sizleri de etkilediğini artık yeni Türkiye’ de sizlere daha fazla ihtiyaç duyulduğunu dile getirdi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm STK larla olduğu gibi DERSİAD la da zaman zaman istişare yapılacağını söyledi.Ziyaaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Murat DEMİR DERSİAD Başkan ve üyelerinin çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.