banner461
banner195

Nevşehir Gazeteciler Cemiyetinden Ünver'e Ziyaret

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer ve beraberindeki kalabalık bir gazeteci Cemiyet üyeleri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında Ziyaret ettiler.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyetinden Ünver'e Ziyaret
31 Ekim 2013 Perşembe 13:55

banner143
banner134

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver e Hem Taziye hemde Aday adaylık Başvurusu nedeniyle tebrik ederek hayrılı olsun ziyaretinde bulundular.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver meslektaşlarımın bu ziyaret beni ziyadesiyle mutlu kılmıştır kendilerine arı ayrı teşekkür ediyorum diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer de konuşmasında öncelikle Başkanımızın annelerini kaybetmiş olmasının derin üzüntüsünü kendileriyle paylaşmak ve Yerel seçim sürecinde Aday adaylık Başvurularının hayrılı uğurlu olması için bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Nevşehir de şehrimizin bir Başkanı ve meslektaşımız olarak Belediye Başkanımız sayın Hasan Ünver in yapmış olduğu bütün güzel hizmetleri için kendilerine teşekkür ederek Cemiyetimiz olarak şehrimizin değişim ve gelişmelerini yakından takip ettiklerini bu değişim serüveninden ziyadesiyle memnun kaldıkların ifade etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.