banner461
banner195

Nevşehir İHH’dan yetim öğrencilere karne şöleni

Nevşehir İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (İHH) hanım gönüllüleri tarafından yetim çocuklara yönelik düzenlenen karne şöleninde öğrenciler ile veliler gönüllerince eğlendiler.

Nevşehir İHH’dan yetim öğrencilere karne şöleni
06 Şubat 2016 Cumartesi 16:55

banner143
Nevşehir İHH’dan Yetim Öğrencilere Muhteşem Karne Şöleni
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (İHH) hanım gönüllüleri tarafından yetim çocuklara yönelik düzenlenen karne şöleninde öğrenciler ile veliler gönüllerince eğlendiler.

Nevşehir İHH Sağlık Sen ve Fib Ajans sponsorluğunda 4. Yetim buluşması ve karne şölenimizi Suriyeli Afganistan'lı ve Yerli ailelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi...

İyilik herzaman heryerde Nevşehir İHHDüzenlenen şölene Nevşehir Bölgesinden Yetim çocuklarla, Suriyeli , Afganistanlı, Iraklı çok sayıda savaş mağduru mülteci çocuklar ve aileleri katıldı.

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği tarafından düzenlenen karne şenliğinde Türk, Afgan ve Suriyeli çocuklar birlikte eğlendi.

Proğramın açılış konuşmasını yapan İHH Nevşehir Şubesi Başkanı Baki Öncel, Yetim çocuklarımızın önemini dile getirerek toplum olarak inancımız ve herşeyden önce bir insan olmamız gereği, dini dili rengi ne olursa olsun bu çocuklarımıza sahp çıkmamamız gerekiyor dedi. Tüm çocuklara Eğitimlerinde başarılar dileğinde bulunan Öncel,
Nevşehir İHH hanım gönüllüleri ve Sağlıksen tarafından yetim çocuklar için düzenlenen karne şölenimizde tüm çocuklarımıza gönüllerince bir eğlence diliyorum dedi.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yetim çocuklara yönelik düzenlenen karne şöleni oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

FİB Haber Merkezi Genel Koordünatörü Fikret Çapacı'nın sunumlarında Etkinlik öncesi açıklama yapan İHH Kadın Komisyonu ve Yetim Birimi 
Başkanı Sedef Öğütken, "Burada hanımlarımızla birlikte sosyal projelere imza atmaya çalışıyoruz. İnsanlardaki duyarlılığı arttırarak kendi dışında mazlum olduğunu, kendi dünyasının dışında başka dünyalar olduğunun farkına varmalarını sağlıyoruz. Burada emeği geçen Başta İHH Başkanımız Baki Öncel , Sağlıksen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve Müesser Gündüzpolat, İHH Gönülüllüleri çok değerli hanım arkadaşlarımız gençlerimiz ve FİB Haber - FİB Organizasyon'a Teşekkür ediyorum dedi.

Çocuklar için düzenlenen Muhteşem günde Animasyon çizgi film gösterisi ,palyaçolarla balon dağıtımı , yarışmalar ve gösterileriyle süpriz hediylerin yer aldığı eğlence proğramında ayrıca Yetim Çocuklarımıza özel Karne töreni için Pasta kesimi gerçekleştirildi. 

Oyun sonunda tüm çocuklara hediyeler verildi. Karne etkinliğinin finalinde şölen pastasını İHH Nevşehir Başkanı Baki Öncel, İHH Kadın Komisyonu ve Yetim Birimi Başkanı Sedef ÖğütkenMüesser Gündüzpolat , FİB Haber ve Organizasyon İbrahim Uysal ve öğrenciler hep birlikte kestiler.

Çocukların kendine özgü unutulmaz bir gün yaşadıkları günün sonunda Nevşehir Ticaret Borsası tarafından hediye edilen Ayakkabıların hediye çekleri ve oyuncaklarla İHH gönüllüsü hanımların evlerinde hazırladıkları pasta börekler ikram edildi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.