banner461
banner195

Nevşehir Kurşunlu Camii Derneğinden Müftü Öztürk'e Teşekkür Plaketi

Nevşehir Merkez Kurşunlu Camii Derneği Yönetim Kurulu, tarihi Kurşunlu Camii’ne yaptığı katkı ve desteklerinden dolayı, İl Müftüsü Yakup Öztürk’e plaket verdi.

Nevşehir Kurşunlu Camii Derneğinden Müftü Öztürk'e Teşekkür Plaketi
22 Mayıs 2013 Çarşamba 16:52

banner143
banner134

 Dernek Başkanı Ahmet Levent Ünal ve Yönetim Kurulu Üyesi Emin Fırsatvermez, İl Müftüsü Yakup Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret esnasında Müftü Öztürk’e dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ünal, Nevşehir’in gözdesi olan tarihi Kurşunlu Camii’ne gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, plaket verdi.

 

Plaketi, Dernek Başkanı Ahmet Levent Ünal’ın elinden alan Müftü Yakup Öztürk; “Cami dernekleri bizim elimiz, kolumuzdur. Sizlerle diyalog içinde çalışmaktan çok memnun ve mutluyuz. Cami ve çevresinin modernizasyonunda, güzelleşmesinde ve ihtiyaçlarının karşılanmasında bize destek verdiğiniz için başta kurşunlu Camii Derneği temsilcileri olmak üzere, tüm cami dernekleri temsilcilerine hizmetlerinden dolayı Teşekkür ediyorum” dedi.

Verilen plaket için Müftü Öztürk; “Dernek başkanının şahsında, tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.