banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Tatlarin Kasabasını Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Kasabasında vatandaşlarla bir araya geldi.

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Tatlarin Kasabasını Ziyaret Etti
20 Şubat 2016 Cumartesi 15:02

banner143
Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Tatlarin Kasabasını Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, hafta sonunu ziyaretler yaparak geçirdi. Milletvekili Açıkgöz, Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin kasabasında incelemelerde bulunarak, Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman'dan bilgiler aldı. 

Milletvekili Açıkgöz daha sonra burada Tatlarinli vatandaşlar ile bir araya geldi. 

Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Açıkgöz,” 1 Kasım seçimlerinde ne söz vermişsek onların arkasındayız. Bizler halkımızın hizmetkarlarıyız. Nevşehir’e de yatırımlarımız aralıksız devam edecek. Sizler bizlere güvenerek desteklerinizi esirgemediniz. Şimdi bizlerde sizlerden almış olduğumuz destekler sayesinde ilimize yatırımların en güzelini yapmak için çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, daha sonra Tatlarin Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Ferhat Adıyaman'dan kasaba ile ilgili bilgiler aldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün ziyaretlerine AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş ve Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyman’da eşlik etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.