banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Osman Şimşek Atandı

Nevşehir Milli Eğitim de Uzun zamandır beklenen atama nihayet gerçekleşti ve geçtiğimiz aylarda ilk kez FİB Haber.Com da açıkladığımız gibi Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Hatay Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek atandı.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Osman Şimşek Atandı
19 Kasım 2013 Salı 18:53

banner143
banner134
İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgaffar Büyükfırat'ın görevden ayrılarak merkeze alındığı ve yerine Hatay ili Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Şimşek'in atandığı bildirildi.

Bir Süredir vekalet ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Balak tarafından yürütülen Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğüne ,Hatay Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek atandı.Şimşek'in gelecek hafta göreve başlaması bekleniyor

Osman Şimşek Kimdir ?
Antalya Ünsal İlkokulunu bitirdikten sonra, Antalya Aksu Öğretmen Lisesi’ni bitirdi. Ön lisans eğitimi Niğde EYO’da, lisans eğitimini, A.Ü AÖF Türkçe bölümünde tamamladı. Kamu yönetimi alanında TODAİE’de Tezli Yüksek Lisans Programını bitirdi.
Antalya Finike İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (Asil) ,Antalya Kepez Kurucu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulundu.
Şimşek evli ve 2 çocuk babasıdır.
 Nevşehir İl Milli eğitim müdürlüğüne atanan Hatay ili Milli Eğitim Vekil Müdürü Osman Şimşek in Önümüzdeki günlerde göreve başlaması bekleniyor.

FİB Haber Merkezi olarak Yeni İl Müdürü Şimşek e görevinde başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 5 yıl önce
İnşaallah Nevşehir'in eğitim çıtasını yükseklere taşır. Cadı kazanında nasıl olacaksa.
Avatar
davut doğrusöz - 5 yıl önce
sayın osman şimşek beye hayırlı olsun diyorum. kendisine bir hatırlatma da bulunmak isterim. bu ilde daha önce ki yıllarda görev yapan müdürlerin durumuna düşmek istemiyorsa il merkez teşkilatında (müdür yard.- şube müdürü) görev yapanlara çok dikkat etmelidir. çünkü bu insanlar çok iyi oyun yaparlar. yani şeytana papucunu ters giydirirler. inş. dikkatli olur. osman bey çok zeki bir yöneticidir. bu tür oyunlara gelmez düşüncesindeyim
Avatar
Balak - 5 yıl önce
balaktan başkası yalan,fazıl parlak da yakışırdı,
Avatar
İNSANLIK... - 5 yıl önce
nevşehirimize ve teşkilatimiza hayirli uğurlu olmasi dileğiyle..başarilar dilerim....
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
kararname tarih ve sayısını nedir?
Avatar
irşad - 5 yıl önce
...//..?
Avatar
irşad - 5 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun, müdür yarımcısı ve şube müdürlerine dikkat
Avatar
Nevşehir'de - 5 yıl önce
osman şimşek bey alanında başarılı bir il müdürü hatayda başarılı işler yaptı. nevşehir eğitimine ciddi sağlayacağına inanıyorum.