banner461
banner195

Nevşehir şehir kimliği çalıştayı tanıtım toplantısı perşembe günü yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Nevşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı’ 26 Mart 2015 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Nevşehir şehir kimliği çalıştayı tanıtım toplantısı perşembe günü yapılacak
24 Mart 2015 Salı 17:19

banner143
banner134
 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve  Nevşehir  Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Nevşehir  Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı’ 26 Mart 2015 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Nevşehir’in temel anlamda  tarihi ve kültürel birikimlerinin yanı sıra, bir bütün halinde gelecek vizyonu projeksiyonunu ve hedeflerine ilişkin olarak yapılması gerekli çalışmaların ele alınarak değerlendirileceği Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısına, şehir yöneticileri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları,  meslek odaları. Oda, Birlik ve Derneklerin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, akademisyenler gibi çok  çeşitli kesimlerden ilgililerin katılmaları planlanıyor.

Nevşehir’in bugünü ve geleceği açısından da oldukça önemli olan  ve Gelecek vizyonumuzu birlikte belirleyelim sloganı ile gerçekleştirilecek Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 26 Mart Perşembe günü saat 14.00’de başlayacak.

Gerçekleştirilecek Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısına vatandaşlarımızda katılabilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Yıkılan kaleyide konu alsınlar nasil yok ettik tarihimizi diye konussunlar baaazıları