banner461
banner195

Nevşehir THY Müdüründen KAPTİD’e Ziyaret

Türk Hava Yolları’nın Kapadokya Müdürü Osman Hacımahmutoğlu, Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Nevşehir THY Müdüründen KAPTİD’e Ziyaret
31 Mart 2016 Perşembe 18:31

banner143
banner134
Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu ve milli gururu olan Türk Hava Yolları’nın Kapadokya Müdürü Osman Hacımahmutoğlu, Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler’e nezaket ziyaretinde bulundu.

THY Kapadokya'ya Her Zaman Destek Vermeye Devam Edecektir

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme esnasında tüm Türkiye’de olduğu gibi Kapadokya’da da ciddi şekilde hissedilen turist sayısı düşüklüğü noktasında alınabilecek aksiyonlar görüşülerek gündemin ilk maddesini oluşturdu. Bugüne kadar Kapadokya Turizminin ve Turizmcisinin hep yanında olan Türk Hava Yolları’nın bu desteği her zaman sürdüreceği noktasında Hacımahmutoğlu tarafından bilgi paylaşılması Dinler tarafından memnuniyetle karşılandı. KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, “biz Kapadokya turizm işletmecileri olarak her zaman THY’nin yanındayız, THY acentecileri / gazetecileri Kapadokya’ya getirsin, biz onlara hiç unutamayacakları bir tatil yaptırıp, her zaman olduğu gibi tatlı anılarla ülkelerine geri gönderelim” şeklinde konuştu. Bu tip tanıtımların çok önemli olduğunu söyleyen Dinler: algı ve imaj yönetmek için bu tip tanıtım çalışmalarının yerinde yani Kapadokya’da yapılmasının çok önemli olduğunu belirtti. 

Kapadokya'dan İzmir ve Antalya'ya Direkt Seferler

1 Nisan itibariyle Kapadokya Havalimanı’ndan haftanın 4 günü İzmir’e ve haftanın her günü Antalya’ya direkt AnadoluJet tarafından uçak seferi düzenleneceğini hatırlatan Hacımahmutoğlu, bu seferlerin tanıtılması noktasında Kapadokya Turizmcilerinden destek istedi. Yakup Dinler ise geçen yıl özellikle Nevmedya firmasının billboard desteği ile Kapadokya’nın dört bir yanını billboard ve raketlerle “UÇAĞINA SAHİP ÇIK KAPADOKYA” şeklinde donattıklarını ve yine aynı heyecanla hem Kapadokya halkından hem de turizmcilerinden “Kapadokya Havalimanı’nı daha sık kullanarak Kapadokya’yı bir adım daha ileriye götürecek bu yeni seferlere aynı geçmişte İstanbul Atatürk seferlerine sahip çıktığı gibi sahip çıkmasını istiyoruz. Biz sahip çıktıkça emin olun Kapadokyamız çok daha ileri gidecektir” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.