banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsasından Rasim Uzer İş Okuluna Ziyaret

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş beraberinde Borsa Genel Sekreteri Uğur Aydoğan ve Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte H. Rasim Uzer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Rasim Uzer İş Okulu Müdürü Ali ÇALIK ve engellileri ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret Borsasından Rasim Uzer İş Okuluna Ziyaret
06 Aralık 2013 Cuma 15:58

banner143
Borsa Başkanı Salaş tan Rasim Uzer İş Okuluna ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Ticaret Borsasından Dünya Engelliler Günü Ziyaretleri

Rasim Uzer İş Okulu Müdürü Ali Çalık, Nevşehir Ticaret Borsası ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti belirtti.Çalık Rasim Uzer İş Okulunun Nevşehir ve Ailelerimiz için önemini anlatarak Borsa Başkanı Salaş ve Borsa Heyetine gezdirdi.

Her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş 3 Aralık Engelliler Gününde  toplumsal duyarlılığı arttırmak için bü tür ziyaret programları planladıklarını ifade ettiler.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Salaş, 3 Aralık Engelliler Gününde çeşitli etkinlikler düzenlediklerini ancak, toplumsal duyarlılığı arttırmak için yıl boyunca çeşitli programlar planladıklarını ifade ettiler.

Ziyarette "Hayatta hiçbir şey başarılı ve mutlu olmak için engel değildir" diyen  Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Salaş, tek engelin eğitimsizlik olduğunu söyledi.

Kendilerine düşen ilk görevin, engellilerin varlığını kabullenmek olduğunu vurgulayan SALAŞ, "Onların ellerinden tutup destek vererek birlikte daha iyi yerlere gelebiliriz" dedi.


Ziyaretler sonrası Nevşehir Ticaret Borsası Heyeti Rasim Uzer İş Okulundaki çocuklarla toplu fotoğraf çektirdiler...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.