banner461
banner195

Nevşehir Valiliği, kameralarla izlenecek

Nevşehir il merkezinde bulunan ve geçtiğimiz 2012 yılında başlatılan çalışmalarla iç bölümü günümüz koşullarına uygun bir hale getirilen Valilik binalarının bu kez elektrik tesisatı gözden geçirilecek. Ardından kamera sistemi kurulacak.

Nevşehir Valiliği, kameralarla izlenecek
13 Ağustos 2014 Çarşamba 12:00

banner143
banner134

 Kameralarla İzlenecek

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde bulunan ve geçtiğimiz 2012 yılında başlatılan çalışmalarla iç bölümü günümüz koşullarına uygun bir hale getirilen Valilik binalarının bu kez elektrik tesisatı gözden geçirilecek. Ardından kamera sistemi kurulacak.

Nevşehir İl Özel idaresi maharetiyle yapılacak olan çalışmaların iki ay içerisinde tamamlanması öngörülürken, 1990’lı yıllarda yapılan ve o günden bu yana elektrik sistemi çok ciddi bir şekilde gözden geçirilmeyen Valilik hizmet binasının bu konuda baştan aşağı kontrolden geçirilmesi bekleniyor.

İl Özel idaresi yatırım ve inşaat müdürlüğü ihale salonunda gerçekleştirilen ihalenin hemen ardından başlatılması planlanan çalışmanın ikinci etabında ise Valilik Hizmet Binasının güvenliği için kamera sisteminin kurulması çalışmalarına başlanacak. Bu çalışmaların ardından Valilik Hizmet binasının dış cephesinde de onarım ve boya çalışmalarının da yapılacağı belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.