banner461
banner195

Nevşehir Ziraat Odasında İşler Yolunda

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından göreve gelen Nevşehir Ziraat Odasının yeni yönetiminde görev dağılımı da yapıldı.

 Nevşehir Ziraat Odasında İşler Yolunda
05 Mart 2015 Perşembe 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından göreve gelen Nevşehir Ziraat Odasının yeni yönetiminde görev dağılımı da yapıldı.

Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı, Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyet üyesi de olan Hüseyin Altınışık’ın yönetim kurulu başkanlığına getirildiği Nevşehir Ziraat Odasında Meclis Başkanlığına Ramazan Fesatan getirildi.

Yapılan görev dağılımı sonrasında yönetim kurulundan Salih Çelikbaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirilirken, Serdal Altuntaş ise Muhasip üyeliğe getirildi.

Bu arada Nevşehir Ziraat Odasında önümüzdeki günlerde Ziraat Odaları Birliğinde yapılacak genel merkez yönetimi seçimi için istişare toplantısı yapılması planlanıyor. Toplantıya tüm ilçe ziraat odaları başkanlarının katılması beklenirken, toplantıda Nevşehir ziraat odalarının tek bir adayı destekleme kararının alınması öngörülüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Yakışır baskanima varoool yolun bahtin acik olsun reyiz ..