banner461
banner195

Nevşehir'de Bavulun Sahibi Bulundu

Ramazan Bayramının 3.günü Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Şahinler köyü ile Yesilli köyü arasında yola düşmüş olarak bulunan bavulun sahibi yaptığımız haber sonrası bulundu.

Nevşehir'de Bavulun Sahibi Bulundu
23 Temmuz 2015 Perşembe 18:21

banner143
banner134
Ramazan Bayramının 3.günü Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Şahinler köyü ile Yesilli köyü arasında yola düşmüş olarak bulunan bavulun sahibi Nevşehir gündemin adresi www.fibhaber.com da yaptığımız haber sonrası bulundu.

Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Şahinler köyü ile Yesilli köyü arasında Ana Yol üzerinde sahipsiz bavulu bulan İsmail Gökşen isimli duyarlı bir vatandaşımız hemen çantaları koruma altına alarak FİB Haber Merkezimize durumu bildirmesi üzerine yaptığımız haberin ardından daha 24 saat geçmeden bavul ve çantaların sahibi bulundu.

Yolculuk esnasında aracın bagajından düşürdüklerini ifade eden vatandaşımız kaybettikleri bavul ve çantalarından tamda ümitlerini kemişlerken www.fibhaber.com da okudukları haber sonrası büyük mutluluk yaşadıklarını ve hemen bavul ve çantalarını bulan İsmail Gökşen isimli vatandaşımızla irtibata geçerek emanetlerini teslim aldıklarını ifade ederek gerek FİBHaber.Com gerekse duyarlı vatandaşımız İsmail Gökşen e çok teşekkür ettiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.