banner461
banner195

Nevşehir'de Bayram Süresince Sıkı Denetim Yapılacak

Nevşehir’de kurban kesim komisyonu tarafından bayram süresince Vatandaşların geliş güzel alanlarda kurban kesmemeleri ve Valilik izni dışında Vatandaşların et çekiminde bulunmaması için sıkı denetim yapacak.

Nevşehir'de Bayram Süresince Sıkı Denetim Yapılacak
21 Eylül 2015 Pazartesi 14:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de kurban kesim komisyonu tarafından bayram süresince Vatandaşların geliş güzel alanlarda kurban kesmemeleri ve Valilik izni dışında Vatandaşların et çekiminde bulunmaması için sıkı denetim yapacak.

Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin yanında, tarım il müdürlüğü ve Sağlık müdürlüğü ekiplerinin de gerçekleştirecekleri denetimlerde kusurlu bulunan Vatandaşlara ciddi oranda cezai işlem yapılabilecek.

2015 Yılı için Kurban Hizmetleri Komisyonu tarafından Merkez ilçede uygun görülen Kurban Kesim Yerleri; 2000 Evler Pazar Yeri, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi TOKİ İş Merkezi Yanı, Nevşehir Ticaret Borsası Et Kombinası, Çat Yolu 2.Kilometredeki İstek Et Mandırası, Alacaşar Yolu Üzerindeki Başkınlar Besi Çiftliği, Çat Yolu Ağaçpınar Besi Çiftliği, Öztüccaroğlu Besi Çiftliği, Merkez Güzelyurt Mahallesi Şanlı Sokak No :1 ve Merkez 2000 Evler Mah.16.Yol No:5 (Lale Yurdu) olarak belirlenmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.