banner461

Nevşehir'de Gençler 18 Ocak Tarihinde Sabah Namazında Buluşacak

"Bu ümmeti sabah namazına uyanan gençler uyandıracak" sloganıyla yola çıkan gençlerin 2. sabah namazı buluşması 18 Ocak'ta Nevşehir Kurşunlu Camiinde olacak.

banner503
Nevşehir'de Gençler 18 Ocak Tarihinde Sabah Namazında Buluşacak
12 Ocak 2015 Pazartesi 15:04

banner143
banner134

 Doğu Türkistan Sahipsiz Değildir"Bu ümmeti sabah namazına uyanan gençler uyandıracak" sloganıyla yola çıkan gençlerin 2. sabah namazı buluşması 18 Ocak'ta Nevşehir Kurşunlu Camiinde olacak.


Arkasında hiç bir STK veya siyasi oluşumun olmadığı, sadece gençlerin düzenlediği bu etkinlikte genç kardeşlerimiz, Doğu Türkistan'da had safhaya ulaşan zulmü kınamak, kardeşlerinin yanlarında olduklarını göstermek için 18 Ocak Pazar günü Kurşunlu Camiinde buluşacak. Daha önce Türkiye genelinde gündemden düşen Mursi’yi tekrar hatırlatmak üzere bir araya gelen gençlerin Türkiye çapındaki bu organizasyonları çok ses getirmiş, ülke genelinde büyük yankı uyandırmanın yanında zindandaki Mursi’nin de bu etkinlikten haberi olduğu, bu etkinlikten çok memnun kaldığı ve gençleri selamladığı belirtilmişti. Bu etkinliğin ikincisi için bir araya gelecek olan gençler, bu ay Doğu Türkistan’daki Çin zulmünü kınamak için 18 Ocak’ta herkesi Kurşunlu Camii’ne bekliyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.