banner421
banner461
banner195

Nevşehir'de Kız Öğrenci Yurdunun Temeli Atıldı

Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temeli düzenlenen törenle atıldı.

Nevşehir'de Kız Öğrenci Yurdunun Temeli Atıldı

banner143
AK Parti Nevşehir milletvekili adayları, öğrenci yurdu temel atma törenine katıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temel atma törenine katıldı.

Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak  olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temelli düzenlenen törenle atıldı.

H. Avni  İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak  olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temel törenine Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Milli Eğitim İl Müdürü Osman Şimşek, Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken ailesi ve Eğitim camiasından çok sayıda kişi katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, temel atma töreninde Fen Lisesi yurt binasının Nevşehir’e hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
marka köylü - 3 yıl önce
yaşar amcam yaptırır bizim siyasiler havasını atar :))) allah razı olsun yaşar amca
Avatar
sevmek - 3 yıl önce
ebubekir ve açöıkgözü seviyoruz 3-0 olmalı türkiye ve nevşehir için
Avatar
Nfl'li - 3 yıl önce
Belediye başkanının,vekil adaylarının ne katkısı olmuş ki orada bulunuyorlar?Neden yapılanları üstlenmeye çalışıyorlar?Seçimin olmadığı sene okulda yapılan organizasyonlara,bilim şenliklerine,yıl sonu etkinliklerine yardımcısını gönderen kendi teşriflerini buyurmayan belediye başkanı bu sefer neden burada?Sayın Murat Göktürk, sayın Ebubekir Gizligider ve sayın Hasan Ünver görevleri süresince bir kere olsun okulu ziyaret etmişler midir,1 öğrenciyle olsun muhabbet edip okulun ihtiyaçları hakkında konuşmuşlar mıdır ki bu sene okula yapılan bu takdir edilesi yatırımla ilgileniyor gözükmektedirler?Allah bu yatırımda katkısı olan başta hayırsever iş adamımız olmak üzere herkesten razı olsun.
Avatar
ihtiyar - 3 yıl önce
gizligider yoruldu yol temel inşaat faprika derken memleketin hiç ihtiyacı kalmadı dinnensin kalan akp liydim sayesinde mhp li oldum
Avatar
sevgi - 3 yıl önce
akp ye sevgimiz bitti sağolsun ebubekirin sayesinde ilk defa mhp ye oy vereceğim
Avatar
ahmet - 3 yıl önce
yaşar amca yaptırdı o yurdu neden sahiplenirler bir tane civi mi almışlar ki yurt için bu adaylar ? utanma diye bir şey kalmamış çok yazık