banner461
banner195

Nevşehir'de Kızılay’ın Girişimleri Sonuç Verdi

Nevşehir’de Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde, TOKİ bloklarında yaşayan Şekerli çiftinin imdadına koşan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının girişimleri sonuç verdi.

Nevşehir'de Kızılay’ın Girişimleri Sonuç Verdi
27 Ocak 2016 Çarşamba 13:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde, TOKİ bloklarında yaşayan Şekerli çiftinin imdadına koşan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının girişimleri sonuç verdi.

Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle bakıma muhtaç olan ve bu nedenle Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığına müracaat eden Çiftin istekleri üzerine yapılan girişimler üzerine çiftin kendi evlerinde bir bakıcı maharetiyle hayatlarını idame ettirmelerine karar verildi.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yaşlı çifti bizzat evlerinde ziyaret eden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Başkan Vekili Öcal Oğuz, yaşlı çiftin sorunlarını bizzat kendilerinden dinlemişlerdi.

Yaşlı çiftin huzurevine yerleşmek istememeleri üzerine Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü ile yaptığı girişimlerden sonuç alındı. Yaşlı çifte ücreti Müdürlük tarafından ödenmek üzere bir bakıcı görevlendirilmesi ve hayatlarını evlerinde idame ettirmeleri sağlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.