banner461
banner195

Nevşehir’de Kooperatif Girişimciliği Eğitimi Verildi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü ile Alman Kooperatifleri ve Raiffeisen Konfederasyonu (DGTV) Türkiye Temsilciliği’nin işbirliğinde ilimiz Nevşehir de ‘Kooperatif Girişimciliği eğitim Programı’ düzenlendi.

Nevşehir’de Kooperatif Girişimciliği Eğitimi Verildi
12 Kasım 2014 Çarşamba 14:36

banner143
banner134
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü ile Alman Kooperatifleri ve Raiffeisen Konfederasyonu (DGTV) Türkiye Temsilciliği’nin işbirliğinde ilimiz Nevşehir de  ‘Kooperatif Girişimciliği eğitim Programı’ düzenlendi.

Kapadokya Dedeman Otel’de düzenlenen ve 2 gün sürecek olan eğitim programının açılış törenine Nevşehir Vali Yardımcısı Ahmet Soley, DGRV Türkiye Temsilcisi İfakat Gürkan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Şube Müdürleri, Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, İl Ticaret Müdür Vekili Tuncer Başbozkurt, meslek odaları, sivil toplum örgütleri ve kooperatif temsilcileri katıldı.

Eğitim programında konuşmaların ardından katılımcılara Girişimci ve Girişimcilik, Girişimci Olmanın Güçlükleri, İş Kurmak ve İş Planının Hazırlanması, Dünyada ve Türkiye’de Kooperatifçilik, Kooperatif Tanımı, Başarılı Kooperatif Örnekleri gibi konularda eğitim verildi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.