banner461
banner195

Nevşehir’de Teröre Motosikletli Eylem

Nevşehir’de bir grup motosiklet tutkunu Türkiye’de son günlerde artan terör olaylarını protesto etti.

Nevşehir’de Teröre Motosikletli Eylem
30 Ağustos 2015 Pazar 15:50

banner143
banner134
 Nevşehir’de bir grup motosiklet tutkunu Türkiye’de son günlerde artan terör olaylarını protesto etti.

Türkiye’de son günlerde artan terör olayları sonrasında Nevşehir’de motosiklet tutkunları terör eylemi yaptılar. Nevşehir Esnaf Konağında Kayseri, Niğde, Nevşehir ve ilçelerden bir araya gelen motosiklet tutkunları, Türk Bayrakları ile birlikte şehir merkezinde tur attılar. Çevrede ki vatandaşların da alkışlarıyla eşlik ettikleri terör eylemi Nevşehir Şehitler Parkında, şehitlerimize edilen dualar ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

Motosiklet tutkunlarının düzenlemiş olduğu terör eyleminde konuşan Fatih Kadıoğlu burada yaptığı açıklamada, ‘’bizlerin herhangi bir kulübü bulunmamaktadır. Ama motorcu arkadaşlarla hep birlikte bir gönül birliği içerisindeyiz. Bugün burada yapmış şehitlerimiz için yapmış olduğumuz gezi eylemimizi de Nevşehir ve ilçelerinden gelen, Kayseri’den gelen motorcu arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Amacımız bir Türk vatandaşı olarak, motorcu camiası olarak ülkemizde yaşanan bu terör olaylarına, PKK’nın gerçekleştirmiş olduğu olaylara duyarsız olmadığımızı, buna mütekabil sessizliğimizin de acizliğimizden değil devlet büyüklerimize olan saygımızdan olduğunu bir nebze göstermek için bu çocuk katili, vatan haini, kan düşmanı PKK’yı protesto etmek için böyle bir şey gerçekleştirdik. Yapmış olduğumuz protesto eylemine de 70 kadar motosikletli arkadaşımız katıldı’’ diye konuştu.
Basın açıklamasının ardından protesto eylemi yapan motosiklet tutkunları Nevşehir Şehitler Parkında şehitler için dua okurken, eylem İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.