banner461
banner195

Nevşehir'den Sözcü Gazetesi Yazarına Büyük Tepki...!

Sözcü Gazatesi Köşe Yazarlarından Necati Doğru nun bugün kaleme aldığı yazısında kullandığı başlık, başta Kapadokya da ki Balon firmaları olmak üzere tüm Nevşehir ve Kapadokya bölgesi turizmcilerinden büyük tepki topladı.

Nevşehir'den Sözcü Gazetesi Yazarına Büyük Tepki...!
18 Aralık 2014 Perşembe 23:48

banner143
banner134
Sözcü Gazatesi Köşe Yazarlarından Necati Doğru nun bugün kaleme aldığı yazısının başlığı başta Balon firması olmak üzere tüm Nevşehir Kapadokya bölgesinden büyük tepki topladı.Sonu Kapadokya balonu! başlığıyla kaleme aldığı yazısında Ekonomi “Kapadokya Balonu” gibi çakılma pozisyonuna geçti.... İfadeleriyle bir taraftans sözde ekonomi yi kast ederken öte yandan turizmcilerimizin Ekonomisini hiç düşünmediğiniz için samimiyetsizliğinizi daha yazınızı okumadan başlığınızdan anlıyoruz.

İşte Kapadokya bölgesinden Sözcü gazetesi yazarının başlığına yapılan o yorumlardan bir kaçı:
 

1. Sozcu Gazetesi yazarı Necati Doğru bir yazı yazmış, başlığına da "Sonu Kapadokya balonu" yazmış... Balonu ekonomiye benzetmiş...


2. Demiş ki,  Benzetmek bana acı verir ama biliniz. Ekonomi “Kapadokya Balonu” gibi çakılma pozisyonuna geçti...


3. Yahu arkadaş, başlık mı bulamadın yazına. Sozcu Gazetesi editörleri de mi müdahale etmedi.


4. Kusura bakma Sozcu Gazetesi, böyle başlık atan adamın yazısını yayınlarsan, yazıların samimi gelmez.


5.  Ekonomiyi düşünen adam, böyle başlık atmaz. Sonu kapadokya balonuymuş. Günde kaç TL vergi bırakıyor biliyor musun o balon ? Kaç kişiye ekmek kapısı oluyor...

Son olarak Sayın Sözcü Gazetesi Köşe Yazarı Necati DOĞRU, ne yazıkki yazınızda kullandığınız başlık soy isminiz gibi doğru değil YANLIŞ olmuş... Tüm Nevşehirliler ve Kapadokya turizmciler adına sizi Esefle KINIYORUZ ve Tüm Balon firmaları Nevşehir Halkı  ve Kapadokya Turizmcilerinden özür dilemeye davet ediyoruz.

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kapadokyali - 3 yıl önce
Balon dan ekmek yiyen her kişi bu gazete leri ne alın ne satın
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Bunun gazetesini İsrail finansa ediyo
Avatar
bunların ağaları kim - 3 yıl önce
ülkede kriz olsun kaza olsun da türkiye bunların ağaları olan batının önünde diz çöksün diye ellerin oğuşturan zihniyet yenilgiye ve hezimete mahkumdur
Avatar
ariarates - 3 yıl önce
Siz balon kazasinin haber olmasina mi kizdiniz yoksa ekononmiyi balona benzetmesine mi?
Bakin hukumete yakin tv kanallari haber bultenlerinde bu habere yer verdi o kanallar necati dogru nun kosesinden daha cok dikkar cekici..onlara tepki gosterin.
Ekonomi balon olmasa niye makarnaya komure tamah edip oy satsin vatandaş. Yahu 900 tl bile degil asgari ucret.vergilerinden adam saray yapiyor.kraldan fazla kralci olmayin.140 euro bir balon kişibaşı ge balonda calisanlarin ortalama maasi 1000 tl..siz beden bahsediyorsunuz.sanki balon sirketleri vergi rekortmeni gibi konusmayin.bizim cari acigimiz ortada.ve her gecen gun atmakta.faiz ekonomisiyle ovunup durmayin.sama i kurufasulyeyi tohumu bile ithal ediyon..
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
binlerce sağlam iş yaparsın göze görünmez, bir tane kazada, olumsuz manşet olursun,,, bazı meslekler böyledir,,
Avatar
hakan - 3 yıl önce
günde kac tl vergi bırakıyormuş baloncular devlete ? vergi veriyorlarmı yoksa vermiyorlarmı bence sözcü ye kızarken birde balon firmalarının muhasebesine bak ?
Avatar
basan - 3 yıl önce @hasan
nasıldan biliyon herşeyi sanki bürokratsın.
Avatar
nevşehir sevdalısı - 3 yıl önce
necati doğru,senelerce hiç "doğru"yu yazmadı ki,şimdi yaz sın ,kurban olsun bu topraklara