banner461
banner195

Nevşehir’i Özgün Temsil Etti

Sicil kayıt uygulamaları ve elektronik ortamda banka işlemleri konularında 81 ilin esnaf ve sanatkârlar Genel Sekreterleri ve Sicil Müdürlerine yönelik olarak Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğünce eğitim verildi. Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdür Vekili Necmettin Erkan’ın açılış konuşmasıyla başlayan eğitim iki oturum olarak gerçekleştirildi.

Nevşehir’i Özgün Temsil Etti
02 Nisan 2014 Çarşamba 17:35

banner143
banner134

 Nevşehir’i Özgün Temsil Etti

NEVŞEHİR(MHA) Sicil kayıt uygulamaları ve elektronik ortamda banka işlemleri konularında 81 ilin esnaf ve sanatkârlar Genel Sekreterleri ve Sicil Müdürlerine yönelik olarak Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğünce eğitim verildi. Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdür Vekili Necmettin Erkan’ın açılış konuşmasıyla başlayan eğitim iki oturum olarak gerçekleştirildi.
Eğitimin yapılan oturumunda 26551 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Esnaf ve Sanatkâr ile Tacir ve Sanayiciyi Belirleme Koordinasyon Kurulu Kararı"nın uygulanmasına ilişkin katılımcılar bilgilendirildi. 
ESBİS ve Halk Bank İnternet Bankacılığı üzerinden yapılabilecek online işlemler hakkında bilgilerin de verildiği oturumlarda soru - cevap kısmına yer ayrılarak katılımcıların dile getirdikleri sıkıntılar dinlendi ve aynı zamanda sorularına cevap verildi. Söz konusu toplantıda Nevşehir’i Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı Genel Sekreteri Ahmet Özgün temsil etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.