banner461
banner195

Nevşehirli Eczacılara Sözleşme Süresi Bilgilendirmesi

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanlığından yapılan açıklamada SGK ile Sözleşme imzalama süresinin 30 Haziran 2014 tarihine kadar uzatıldığı belirtildi.

Nevşehirli Eczacılara Sözleşme Süresi Bilgilendirmesi
12 Haziran 2014 Perşembe 17:49

banner143
banner134

 Eczacılara Sözleşme Süresi Bilgilendirmesi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Eczacılar Odası Başkanlığından yapılan açıklamada SGK ile Sözleşme imzalama süresinin 30 Haziran 2014 tarihine kadar uzatıldığı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol, “Bilindiği üzere Sosyal Güvenlik Kurumu ile Eczacılar Birliği arasında imzalanan "Sosyal Güvenlik Kurumu Kapsamındaki Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin Protokol "Kurumla eczane arasında bu protokol esaslarına göre sonraki her yılın Nisan ayında sözleşme yenilenecektir" şeklinde düzenlenmiştir. Kurum ile Birliğimiz arasında yapılmakta olan Protokol revizyon görüşmelerinin henüz sonuçlandırılamamış olmasından dolayı, eczanelerimizin sözleşme yenileme işlemleri daha önce, 30 Mayıs 2014 tarihine kadar ertelenmişti. Revizyon görüşmelerinin devam etmesi nedeniyle, sözleşme yenileme süresinin 30 Haziran 2014 günü mesai bitimine kadar uzatılması talebimiz, SGK Başkanlığına iletilmiş ve Kurumun ekte yer alan yazısı ile talebimizin uygun bulunduğu bildirilmiştir” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.