banner461
banner195

Nevşehirli Minik Kerem : " Tayyip dede, elini öpebilir miyim?"

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'in oğlu minik Kerem Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Nevşehirli Minik Kerem : " Tayyip dede, elini öpebilir miyim?"
23 Temmuz 2016 Cumartesi 17:00

banner143
banner134
Babası Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ve annesi Feyza Gizligider hanımefendi ile birlikte Meydanlarda "İstiklal Nöbeti" tutan minik Kerem Gizligider'in en büyük hayali gerçek oldu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'in eşi Feyza ve 7 yaşındaki oğlu minik Kerem, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde
 Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kerem: Tayyip dede elini öpebilir miyim?" dedi.

Kerem ile yakından ilgilenen Erdoğan, minik Kerem'in elini öptü."" 7'den 70'e Reis'imizin yanındayız '''

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'in eşi Feyza Gizligider," Bugün Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizleri makamında kabul etti. Nevşehir'den Sn. Cumhurbaşkanı'mıza ilk geçmiş olsun dileği ve destek açıklaması için 7 yaşındaki oğlumuz Kerem GİZLİGİDER'le kendilerini külliyede ziyaret ettik. Çok mutlu olduk. Rabbim Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı başımızdan eksik etmesin. Bizler İstiklal ve Milli İrade için Demokrasi nöbetimize alanlarda devam ediyoruz" dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.