banner461
banner195

Nevşehir,Ürgüp,Avanos ve Kayseri'de Uyuşturucu Operasyonu 19 Gözaltı

Uyuşturucu Madde İmal ve Ticarareti yaptıkları tesbit edilen 19 Şüpheli şahıs Nevşehir Merkez,Avanos ve Ürgüp ilçeleriyle Kayseri de eş zamanlı yapılan operasyonla yakalanaak gözaltına alındı.

Nevşehir,Ürgüp,Avanos ve Kayseri'de Uyuşturucu Operasyonu 19 Gözaltı
22 Ekim 2013 Salı 13:20

banner143
banner134

 

1.     AVANOS C.BAŞSAVCILIĞINCA YÜRÜTÜLEN SORUŞTURMA KAPSAMINDA NEVŞEHİR İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA;

 

08 EKİM 2013 GÜNÜ UYUŞTURUCU MADDE İMAL VE TİCARETİ YAPTIKLARI TESPİT EDİLEN (19) ŞÜPHELİ ŞAHIS NEVŞEHİR – MERKEZ, AVANOS VE ÜRGÜP İLÇELERİ İLE KAYSERİ İLİNDE EŞ ZAMANLI İCRA EDİLEN OPERASYON SONUCU YAKALANARAK GÖZALTINA ALINMIŞTIR.

 

2.  İCRA EDİLEN FAALİYETLERDE VE GÖZALTINA ALINAN ŞAHISLARIN EV VE İŞ YERLERİNDE YAPILAN ARAMALARDA; (739) GR EROİN, (3) ADET HASSAS TERAZİ, (432) KÖK KENEVİR BİTKİSİ, (60) GR ESRAR, (17) ADET SENTETİK HAP, (2) ADET RUHSATSIZ TABANCA (61) GR KENEVİR TOHUMU VE (2) ADET BIÇAK ELE GEÇİRİLMİŞTİR.

 

3.  GÖZALTINA ALINAN ŞAHISLARDAN (7) Sİ ÇIKARILDIKLARI MAHKEMECE TUTUKLANMIŞ, (11) ŞAHIS TUTUKSUZ YARGILANMAK ÜZERE SERBEST BIRAKILMIŞ, (1) ŞAHSIN İSE YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİLMEKTEDİR.

 

4.  JANDARMA TARAFINDAN, HALKIMIZIN HUZUR VE GÜVENLİĞİNİ BOZAN, SUÇ VE SUÇLULUKLA MÜCADELE, ETKİN VE KARARLI BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜLMEKTEDİR.    


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.