banner461

NEVÜ İİBF’den Final Sınavı Öncesi Moral ve Motivasyon Etkinliği

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) tarafından final sınavları öncesi personel ve öğrencilere moral ve motivasyon olması amacıyla, ‘’Yöresel Tatlar ve Lezzetler’’ konulu etkinlik düzenlendi.

banner503
NEVÜ İİBF’den Final Sınavı Öncesi Moral ve Motivasyon Etkinliği
25 Aralık 2018 Salı 20:23

banner143
banner134

NEVÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde düzenlenen etkinliğe; İİBF Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Öcal, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Şükran Güngör Tanç ve Dr. Öğr. Üyesi Murat Demirel, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mehmet Öcal’ın açılış konuşması ile başlayan, fakültede görev yapan akademik ve idari personel ile öğrencilerin kaynaşmasının hedeflendiği programda, hocaların ve öğrencilerin kendi yörelerine ve kültürlerine ait hazırladıkları yiyecekler ikram edildi.

Katılımcılar, etkinliğin düzenlenmesinde desteklerinden dolayı üniversite Genel Sekreteri Nihat Çavuşoğlu ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ümit Eğribaş ile emeği geçenlere teşekkürlerini sunarlarken, programın final sınavları öncesi kendileri için önemli bir moral ve motivasyon kaynağı olduğunu belirterek memnuniyetlerini ifade ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.