banner461
banner195

NTSO Genç Girişimcilerden Kimsesiz Çocuklara 23. Nisan Ziyareti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu 23. Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kimsesiz çocuklarla birlikte kutladı.

 NTSO Genç Girişimcilerden Kimsesiz Çocuklara 23. Nisan Ziyareti
24 Nisan 2015 Cuma 11:11

banner143
NTSO Genç Girişimcilerden Kimsesiz Çocuklara 23. Nisan Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

GENÇ GİRİŞİMCİLER 23. NİSAN BAYRAMI’NI KİMSESİZ ÇOCUKLARLA KUTLADI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası  Genç Girişimciler Kurulu  23. Nisan Ulusal Egemenlik  ve Çocuk Bayramı’nı kimsesiz çocuklarla birlikte kutladı.

NTSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Bülent Sayar ve Başkan Yardımcısı Ali Ün Kurul Üyeleri  Yasin Yaylaklı, Ahmet Efe, Burak Ün, Hamit Sami Dileyici’ den oluşan  heyet, çocuk esirgeme kurumlarının kapatılması ile   Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından oluşturulan çocuk evlerini ziyaret etti.

Çocuk evlerinde kalan çocuklara çeşitli hediyeler veren, Genç  Girişimciler Kurulu üyeleri çocuklarla  bir süre zaman geçirirken, Kurul Başkanı Bülent Sayar , kimsesiz  çocukların çeşitli ihtiyaçları için NTSO  Genç Girişimciler Kurulu olarak  konunun yakın takipçi olacaklarını dile getirerek, “Kimsesiz çocuklarımız için  Kurulumuz her türlü desteği sağlamaya hazırdır. Çocuklarımızın geleceğe iyi bir şekilde hazırlanması için toplumun her kesiminin sorumlu olduğuna inanıyoruz.” Şeklinde konuştu 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BİR BİLEN - 3 yıl önce
ticaret odamiz çok iyi bir faaliyet gerçekleştirmiş her zaman ki gibi emeği geçenlere helal olsun
Avatar
Şevket - 3 yıl önce
kurul üyelerinin bu duyarlılığından kıvanç duydum, çalışmalarının devamı temennisiyle emeği geçenlerden allah razı olsun