banner461
banner195

Öğretmenler Günü Kutlandı..

Karacaşar Orta ve İlkokulu tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Belinay Düğün Salonunda Kutlandı

Öğretmenler Günü Kutlandı..
25 Kasım 2016 Cuma 09:19

banner143
banner134
Karacaşar Orta ve İlkokulu tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü Programı Belinay Düğün Salonunda saat 17.00’de başladı. 
Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, İlçe Jandarma Komutanı Ö. Onur Beşiktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, İlçe Müftüsü Nuh Aslan ile ilçe genelindeki öğretmenlerin, bazı emekli öğretmenlerin ve öğretmen eş ve çocuklarının katıldığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, ardından Kuran tilaveti ile başladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, , programın açılış konuşması yaptı.
Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin ile İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir de günün anlam ve önemine ilişkin birer konuşma yaptılar.
“Başöğretmen”, “Öğretmenimi seviyorum” ve “Şehit öğretmen notları” slayt gösterilerinden sonra öğrenciler bir oratoryo sundular.
Mesleğe yeni başlayan bir öğretmenin yemin töreninin ardından  , Şerife Sönmez tarafından Öğretmen konulu şiir okunması, öğrencilerin folklor gösterileri ile program devam etti.
Bu yıl emekli olan öğretmen İbrahim Uludağ’a Kaymakam Murat Ertekin tarafından Hizmet Şeref Belgesinin verilmesinden sonra yemek ikramı ile program son buldu.
Gülşehir Haber Express olarak Programın hazırlanmasında emeği geçen Karacaşar Orta ve ilkokulu idareci ve öğretmenlerine  teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.