banner461
banner195

Önemli Beklentilerimiz Var

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, 2014 Yılından önemli beklentilerinin olduğunu belirtirken, yeni yılın tüm İslam Alemine, Türk Milletine ve Nevşehirlilere hayırlı olmasını diledi.

Önemli Beklentilerimiz Var
02 Ocak 2014 Perşembe 10:01

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, 2014 Yılından önemli beklentilerinin olduğunu belirtirken, yeni yılın tüm İslam Alemine, Türk Milletine ve Nevşehirlilere hayırlı olmasını diledi.

Memur-Sen olarak yeni yılın sivil ve insanı merkeze alan bir anayasanın ortaya çıkarıldığı bir yıl olmasını dilediklerini kaydeden Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Özdemir, “Ülke insanımızın 2014 yılından beklentileri büyük. Yeni yıldan en büyük beklentiler arasında yeni sivil bir anayasanın ortaya çıkarılması. İnsan hak ve özgürlüklerinin çerçevesinin genişletildiği bir anayasa bu ülkede yaşayan hemen hemen herkesin en büyük beklentisi durumunda. Yeni yılın ülkemiz insanlarına, Memur-Sen Camiasına ve ilimiz eğitimcilerine, ayrıca tüm Nevşehirlilere hayırlar getirmesini temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.