banner461
banner195

Ördü Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Mayıs ayında yapılması beklenen birlik başkanlığı seçimlerine yönelik çalışmalarına hız verdi.

 Ördü Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
22 Mart 2014 Cumartesi 17:06

banner143
banner134

 Ördü Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Mayıs ayında yapılması beklenen birlik başkanlığı seçimlerine yönelik çalışmalarına hız verdi.

Geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenleyerek birlik başkanlığına yeniden aday olduğunu kamuoyuna duyuran, kendisiyle birlikte 17 oda başkanının birlikte hareket etme kararı aldığını da söyleyen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, seçim çalışmaları doğrultusunda Hacıbektaş ilçesinde idi.

İlçede Hacıbektaş Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı ve Hacıbektaş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ile yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir yemekli davette bir araya gelen Birlik Başkanı İsmail Ördü, esnafın sıkıntılarını dinledi.

Hacıbektaş ilçesindeki esnafların sorunlarının çözümü adına yeni dönemde yapılması gerekenler konusunda da istişarede bulunan Birlik Başkanı İsmail Ördü, önümüzdeki günlerde diğer ilçe esnaflarıyla da buluşmaya devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kapadokyalı - 4 yıl önce
yolun açık olsun başkanım