banner461
banner195

Özhaseki: “Birkaç ayda terör biter“

Mehmet Özhaseki, terörün belinin kırıldığını ve bu mücadelenin devamı halinde birkaç ayda terörün biteceğini söyledi.

Özhaseki: “Birkaç ayda terör biter“
23 Ekim 2015 Cuma 22:04

banner143
banner134
 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri’deki seçim çalışmalarının yanı sıra parti genel merkezinin görevlendirmesi üzerine farklı illerde de seçim çalışmalarına katılıyor. Çorum’da bir dizi etkinliğe katılarak vatandaşlarla bir araya gelen Özhaseki, özellikle terörle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Özhaseki, terörün belinin kırıldığını ve bu mücadelenin devamı halinde birkaç ayda terörün biteceğini söyledi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Çorum’da Çorum Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin toplantısında iş adamlarıyla, Yerel Yönetimler Teşkilat Buluşmasında partilileriyle, Diyanet Sen’in toplantısında din adamlarıyla, bazı açılış ve çarşı ziyaretinde de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Çorum Belediye Başkanı ve milletvekillerinin de katılımıyla bazı ilçeleri de ziyaret eden Mehmet Özhaseki, katıldığı program ve ziyaretlerde özellikle terörle ilgili önemli açıklamalar yaptı. 40 yıldır devam eden terörle mücadelede son aşamaya gelindiğini belirten Özhaseki, “Kırk yıldır bu belayı çekiyoruz. Tam 9 başbakan, 7 cumhurbaşkanı değişti. Terör dün başlayıp da bugün devam eden bir şey değil. Eskiden buraya yatırım yapılmıyor, insanlara baskı yapılıyor, dili konuşturulmuyor, bundan dolayı da gençler dağa çıkıyor diye bir söylem dile getirilirdi. Son 10-12 yıllık iktidarımız döneminde bunların hiç birisi kalmadı. Peki hala niye dağa çıkılıyor? Çünkü bunlar piyon. Türkiye üzerinde hesapları olanlar tarafından kullanılıyorlar. Buna da hiçbir şekilde Türkiye Cumhuriyeti izin vermez. 

Son 3-4 aydır etkili bir şekilde mücadele ediliyor. 2 bin 500’den fazla terörist etkisiz hale getirildi. Şimdiye kadar onların en büyük güç kaybı oldu. Bu mücadele böyle devam ederse birkaç ay içinde terör biter” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.