banner461
banner195

Özkonak Belediyesi Darbeciye, İşgalciye Dur Dedi!

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabası Belediye Başkanı İlker Yürekli kasaba içerisinde, Belediye duraklarındaki raketlerde yer alan yazılarıyla Darbeciye, İşgalciye Dur Dedi!

Özkonak Belediyesi Darbeciye, İşgalciye Dur Dedi!
23 Temmuz 2016 Cumartesi 13:57

banner143
banner134
Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli'nin talimatı ile Özkonak Belediye Binası’na dev Türk Bayrağı asıldı.

Özkonak Belediyesi raketlerinden bir destan daha...

Ayrıca 15 Temmuz Hain Darbe girişimi sonrası kasaba içerisindeki Belediye duraklarındaki raketlere  "Ülkemizin Birliğini ve Huzurunu bozmak isteyenlere fırsat verme Allahım" , Bayrağı uğruna canını veren ŞEHİDİME, Vatan uğruna yaralanan GAZİME, Nöbet tutan Yiğidime Selma Olsun ! Özkonak Belediyesi yazıları asıldı.

Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli darbe girişimini kınadı

Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli, TSK içerisindeki bir grup askerin gerçekleştirdiği darbe girişimini kınadı.

Başkan Yürekli, "15 Temmuz 2016 akşam saatlerinde Demokrasimize,Milli İradeye ve Cumhuriyetimize yönelik yapılan terör ve darbe girişiminde Türkiye Büyük Millet Meclisimize, Devletimize ve Demokrasimize saldırılmıştır. Bu olaylar kolluk kuvvetlerimizin şehit olmasına ve vatandaşlarımızın yaralanmalarına ve hatta şehit olmalarına sebep olmuştur. Bu darbe girişimi Cumhuriyetimize, Demokrasimize ve Halkın iradesine yapılmış bir saldırıdır Hiçbir kurum ve kuruluş halkın iradesinin önüne geçemez, Biz bundan önce nasıl Demokrasimize ve Cumhuriyetimize sahip çıktıysak bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceğiz. Her zaman demokrasinin yanındayız" dedi. 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.