banner461
banner195

Parasızlık Parti Binasını Açtırmadı

Türkiye genelinde yerel seçim hazırlıklarına ağırlık veren Prof. Dr. Haydar Baş’ın liderliğindeki Bağımsız Türkiye Partisinde parasızlık aylardır il binasını hizmete açtırmadı.

Parasızlık Parti Binasını Açtırmadı
05 Eylül 2013 Perşembe 12:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde yerel seçim hazırlıklarına ağırlık veren Prof. Dr. Haydar Baş’ın liderliğindeki Bağımsız Türkiye Partisinde parasızlık aylardır il binasını hizmete açtırmadı.

İl Başkanlığına Abdurrahman Çavuş’un getirilmesinin ardından partinin aylardır sürdürdüğü teşkilatlanma çalışmalarına karşın, Ahiler Kalkınma Ajansı binasının karşısında kiralanan parti il binası henüz hizmete geçirilemedi.

Edinilen bilgiye göre; Parti genel merkezinin parti il binasının iç tefrişi için ödenek vermemesi nedeniyle haliyle bu iş il ve ilçe teşkilatlarına kaldı. Aylar önce asılan parti levhasına karşın gerekli ödenek bulunamadığı için Parti il binası henüz hizmete geçirilebilmiş değil.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
abuzer buldozer - 5 yıl önce
beklediğimiz çok büyük devlet adamı 7 düvele korku salan sayın muhterem haydar baş hocama ve nazende ekibine en derin saygı sevgi ve hürmetlerimi bildiririm.önümüzdeki seçimlerde haydar baş+cehape+işçi partsi beraber ikdidar olacak dertler bitecek
Avatar
ahmet mıthat - 5 yıl önce
sanane ıl binasını açılmış açılmamış sen haydar baş ın projelerini tezlerınden bahsetsenıze sızler hepınız artnıyetlısınız?,sen abuzer btp senın partın gıbı abd den para almaz kolların yurtdışında değildir,mılletın parasınınıda hazıneden partı yardımı dıye yemez ,kaç trılyon parayı mılletın parasını partı yardımı gıbı ısımle hortumluyorlar boğazınızda kalsın utanmadan btp nın parasızlığından dem vuruyorsunuz.
Avatar
A.pervasız - 5 yıl önce
aman geri dursun. sağı parçalamak için icat edilmiş 28 şubat ürünü parti lazım değil. altta sakal üstte kasket..
Avatar
koalisyona bak - 5 yıl önce @abuzer buldozer
btp chp ve işçi partisi evet güzel olmuş bence de yakışmışlar birbirlerine.
Avatar
ne projesi? - 5 yıl önce @ahmet mıthat
sosyalizm de kapitalizm de teoride mükemmeldir. ama pratikte karşılığı denenmiş ve milleti köle yapmıştır. haydarın partisi projesi hiç ten öte bir şey değildir. allah haydar baş sahtekarından milletimizi muhafaza etsin.