banner461
banner195

Parmaksız’dan Şahsi Hırs İddiası

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerine sayılı günler kaldı. Ancak seçim atmosferinin akıllarda kalan en önemli ayrıntısı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanının Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan’ı kendisine dair ifadeleri nedeniyle mahkemeye vermesi oldu.

Parmaksız’dan Şahsi Hırs İddiası
04 Mayıs 2013 Cumartesi 22:35

banner143
banner134

 Milletvekili Feralan tarafından kendisine Darbeci yakıştırması yapılmasına tepki olarak Feralan’ı mahkemeye veren Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız’ın bu hukuki hak arayışından nasıl bir sonuç çıkacağını muhtemelen önümüzdeki aylarda Nevşehir Kamuoyu görecek.

Sözlerinin arkasında durduğunu söyleyen Milletvekili Feralan’ın bu açıklamalarının ardından konuya dair bir gazetecinin “Nevşehir’de Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri bu ana kadar hiç böyle kıran karına geçmemişti. Bunu neye bağlıyorsunuz” sorusuna yanıt veren Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Parmaksız, “Şahsi hırsa bağlıyorum bu durumu. 13 Yıldır birlikte çalışıp birlikte hareket ettik. Nedir bu yani?. Eğer ortalıkta bir başarı da varsa, başarısızlıkta varsa bu hepimizin. Burası bir bütün. Herkes aday olacak. Bu bir demokratik yarış” diye cevaplandırdı.

Haber: Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
poyraz - 5 yıl önce
arif parmaksız ankara da iş dünyasının,nevşehir in adete 4.ncü vekilidir.çevre iller gülüyor.bu değişim sloganına.esas oğlan kendini düşünüyor.nevşehir i değil.oyunu boz nevşehir.
Avatar
arif ağa - 5 yıl önce
arif ağa her türlü alır seçimi erdal bey gelecek seçimde bakın görün alınır hükumetin adamı parmaksız zaten...