banner461
banner195

Projelerimizle Gençliğimize de Sahip Çıkacağız

İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Avlanmaz, ilimizde ilk olarak 500 öğrenci kapasiteli bir öğrenci yurdu yaptırarak Üniversite öğrencilerinin barınma sorununa el atmayı planladıklarını söyledi.

Projelerimizle Gençliğimize de Sahip Çıkacağız
04 Mayıs 2015 Pazartesi 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Avlanmaz, ilimizde ilk olarak 500 öğrenci kapasiteli bir öğrenci yurdu yaptırarak Üniversite öğrencilerinin barınma sorununa el atmayı planladıklarını söyledi.

Nevşehir’de ilk olarak Üniversite öğrencilerinin en büyük sorunlarından biri olan barınma sorununa yönelik bir proje hazırladıklarını söyleyen İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Avlanmaz, “Derneğimizin Nevşehir Şubesi 25 Aralık 2014 tarihi itibariyle faaliyete başladı. İlim Yayma Cemiyeti aslında ülkemizde 1951 yılından itibaren faaliyet gösteren bir dernek. Genel Başkanlığını İstanbul - Sarıyer eski belediye Başkanı Yusuf Tülün’ün yaptığı derneğimizin kuruluş amaçlarının en başında milli ve manevi değerlerine sahip çıkan gençlik yetiştirmek. Ülkemizin 79 ilinde Şubesi bulunan İlim Yayma Cemiyetimiz yurt genelindeki 180 öğrenci yurdu ile binlerce öğrencimize destek oluyor. Çok köklü ve güçlü bir dernek olan İlim Yayma Cemiyetimizin Nevşehir’de de milli ve manevi değerlerine sahip çıkan gençliği yetiştirmek amaçlı önemli faaliyetleri olacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TEBRİKLER - 3 yıl önce
kendini aşan yüksek idealler gösteren çalışmalar ancak tebrik edilir...